AMD dodaje gry do tańszych Radeonów

Zwykle pakiety gier dodawane są do drogich, high-endowych kart graficznych, ewentualnie do przedstawicieli tzw. wyższej klasy średniej. AMD przełamuje tę zasadę. W ramach nowej promocji “czerwonych” osoby, które kupią karty graficzne AMD Radeon RX 560 lub Radeon RX 550 otrzymają gry wydane w ramach Square Enix Collection. Jakie to tytuły?

The Turing Test,
Goetia,
Oh My Godheads,
Children of Zodiarcs,
Black The Fall,
Tokyo Dark,
Forgotten Anne,
Deadbeat Heroes,
Battalion 1944,
Fear Effect Sedna

Radeony RX550 i 560 to może nie topowe modele, ale chociaż ich ceny nie zgłupiały w wyniku kryptowalutowego szaleństwa (fot. AMD)

Wprawdzie nie są to największe hity, ale trudno też nie docenić takiego chociażby Battalion 1944 czy The Turing Test. Promocja będzie trwać do 27 maja. Klienci otrzymają wraz z kartą graficzną kupon uprawniający do otrzymania jednej (w przypadku Radeona RX 550) lub dwóch (w przypadku Radeona RX 560) spośród gier z widocznej powyżej listy. Kody należy zarejestrować na stronie promocji do 27 lipca 2018 roku. Promocja dotyczy wyłącznie kart zakupionych u oficjalnych partnerów AMD, co na polskim rynku oznaczać będzie prawdopodobnie największe sieci sklepów komputerowych, takie jak X-kom, Komputronik czy Morele. Lista polskich partnerów tej promocji nie została jeszcze podana.

Więcej:bezcatnews