HBO GO już nie tylko w tradycyjnej TV

Możliwe, że wiele osób, które dotąd decydowały się szukać kolejnych odcinków “Gry o Tron” czy “Westworld” w nieoficjalnych, czyli pirackich źródłach, teraz sięgnie do legalnego serwisu.
HBO GO już nie tylko w tradycyjnej TV

Widzowie już nie muszą wybierać operatora telewizyjnego-pośrednika, przez którego będą korzystali z VOD HBO (graf. CHIP)

Serwisy VOD, takie jak Netflix, Showmax czy HBO GO właśnie, są coraz popularniejsze. Niestety ostatni z nich był do tej pory wyłącznie w ofercie abonamentowej telewizji kablowych oraz w pakietach programów zawierających HBO. Oznaczało to znacznie wyższe koszty niż w przypadku Netflixa czy Showmaxa.

Ile teraz będzie kosztowało samodzielne HBO GO? Pierwsze 30 dni za darmo, dalej 30 złotych miesięcznie. Co dostajemy w zamian? W HBO GO znajdziemy m.in. wszystkie odcinki popularnych seriali, jak: “Gra o Tron”, “Westorld” czy “Silicon Valley”. Poza tym, pełnometrażowe produkcje, których lista obejmuje tytuły, wyświetlane w kinach całkiem niedawno, bo np. pół roku temu.

HBO GO to nowe filmy (graf. CHIP)

Czy HBO GO zdoła nawiązać walkę z Netflixem? Ma sporo do nadrobienia, ale serwisowi nie brakuje asów w rękawie w postaci mocnych tytułów. Poszerzający się w Polsce rynek usług VOD spowoduje, waszym zdaniem, spadek popularności tradycyjnej telewizji? | CHIP