płatności nfc

Zacznij korzystać z Google Pay i zyskaj 40 złotych na zakupy w Google Play

Fot. Pixabay
Google ruszyło z ciekawą promocją dla osób, które do tej pory nie korzystały z płatności zbliżeniowych przez Google Pay (wcześniej Android Pay). Wystarczy zarejestrować się w usłudze i zapłacić pięć razy w ciągu pierwszych 30 dni, by otrzymać 40 złotych do wykorzystania w sklepie Google Play.

Promocja obowiązuje do 14.05.2018 roku, macie zatem 2 miesiące by zarejestrować się w usłudze Google Pay i powiązać z nią kartę płatniczą. Warunkiem otrzymania 40 zł jest dokonanie pięciu transakcji zbliżeniowych w terminalach płatniczych w ciągu 30 dni od rejestracji. Nie mogą to być niestety transakcje następujące jedna po drugiej – od każdej należy zachować odstęp minimum 24 godzin. Jeżeli ten warunek zostanie spełniony na koncie Google Play pojawi się karta podarunkowa z bonem na 40 zł, którą można wykorzystać do 30 maja 2019 roku na dowolne zakupy w Google Play np. aplikacje, gry, filmy, książki. Pełny regulamin promocji znajdziecie na blogu Google.

Pamiętajcie, że transakcje muszą być dokonane w sklepach z terminalami, nie sklepach internetowych (fot. Google)

Google Pay pozwala płacić za produkty i usługi za pomocą smartfonu. Z usługi można korzystać w większości marketów, na stacjach benzynowych i kawiarniach. Rozwiązanie jest bardziej bezpieczne, niż płacenie tradycyjną kartą płatniczą, ponieważ jej dane nie są udostępniane sklepowi – korzysta się z numeru wirtualnego konta. Aplikację obsługuje aktualnie 12 polskich banków. Google Pay, znane wcześniej jako Android Pay, zadebiutowało w Polsce w 2016 roku. Byliśmy drugim po Wielkiej Brytanii europejskim rynkiem, na który trafiło to rozwiązanie. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.