Humble Bundle dla posiadaczy konsoli PS4

W popularnym serwisie Humble Bundle pojawiła się nowy zestaw gier, tym razem skierowany do użytkowników konsoli PlayStation 4. Jak zawsze składa się on z trzech pakietów, z których najdroższy zawiera wszystkie poprzednie. Podobnie jak we wcześniejszych paczkach sprzedawanych przez serwis Humble Bundle, tak i tym razem możemy wybrać jaka część wpłacanej kwoty trafi do samego serwisu, jaka do twórców gry, a jaka na cel charytatywny. Zestaw Humble Capcom X Sega PlayStation Bundle można kupić do środy, 9 maja.

W podstawowym pakiecie znajdziemy takie tytuły jak “Dead Rising”, “Dustforce”, “Crazy Taxi” oraz “Super Monkey Ball: Banana Splitz”. Cena tego zestawu jest ustawiana indywidualnie przez użytkownika, ale minimalnie musi wynieść 1 dolara.

Kiedy wydamy nieco więcej, (na chwilę obecną jest to niecałe 12 dolarów) uzyskamy dostęp do bardziej znanych tytułów, takich jak “Sonic Generations”, “Binary Domain”, “Alien Isolation”, “Resident Evil HD” (zremasterowana wersja klasycznego “Resident Evil”) “Resident Evil Code Veronica X” oraz “Mega Man Legacy Collection”.

Najdroższy z pakietów zawiera oczywiście dwa poprzednie zestawy oraz gry “Dead Rising 2” i  “Valkyria Chronicles Remastered”. Na chwilę obecną koszt najwyższego pakietu to 15 $.

Podobnie jak w przypadku kilku ostatnich zestawów gier sprzedawanych przez Humble Bundle, także i tym razem możemy, zapisując się do newslettera, zyskać dodatkowo flagi i dublony do popularnego World of Warships.

Ponieważ gry te są objęte restrykcjami regionalnymi, można je uruchomić wyłącznie na amerykańskich (tj. z USA, Kanady, ale też Meksyku czy innych krajów Ameryko Łacińskiej) kontach PSN. Dla odbiorców z Polski nie jest to więc idealna oferta… chociaż istnieją sposoby, by w Polsce założyć amerykańskie konto PSN.

Więcej:bezcatnews