LG G7 ThinkQ zadebiutuje 2 maja

Podstawowy wariant LG G7 ThinkQ będzie czarny (Aurora Black), ale w sprzedaży mają się znaleźć też cztery inne kolory obudowy: srebrna (Platinium Grey), niebieska błyszcząca (Moroccan Blue), niebieską matowa (Moroccan Blue Matte) i różowa (Raspberry Rose).
lg g7 thinkq
lg g7 thinkq

Następca LG G6 zgodnie z aktualnym trendem ma wycięcie w ekranie. Bardziej zastanawia jednak obecność fizycznego przycisku na prawej krawędzi urządzenia – nie może to być przycisk power, bo ten znajduje się standardowo po lewej stronie, nad klawiszami głośności. Być może będzie to skrót do inteligentnego asystenta na wzór Bixbiego, stosowanego we flagowych Samsungach.

lg g7 thinkq
LG G7 ThinkQ w pełnej gamie kolorystycznej (fot. AndroidHeadlines.com)

Według amerykańskiego blogera @onLeaks, który w przeszłości dostarczał wiarygodnych informacji na temat smartfonów, LG G7 ThinkQ zostanie zaprezentowany już 2 maja podczas konferencji w Nowym Jorku.

Z dotychczasowych przecieków wynika, że flagowiec otrzyma najwydajniejszy na rynku procesor Qualcomma – Snapdragon 845, 4 lub 6 GB RAM-u oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Na pokładzie znaleźć ma się również podwójny aparat z matrycami 16 Mpix – jedna z przysłoną o wartości f/1.5, a druga z obiektywem szerokokątnym. | CHIP

Więcej:LGsmartfony