lg g7 thinkq

LG G7 ThinkQ zadebiutuje 2 maja

Wiemy, że smartfon, który do tej pory nazywany był LG G7 otrzyma ostatecznie miano LG G7 ThinkQ. Zaufane źródło serwisu Android Headlines przekazało nieoficjalny render urządzenia. Smartfon ma zostać oficjalnie zaprezentowany w przyszłym miesiącu.

Podstawowy wariant LG G7 ThinkQ będzie czarny (Aurora Black), ale w sprzedaży mają się znaleźć też cztery inne kolory obudowy: srebrna (Platinium Grey), niebieska błyszcząca (Moroccan Blue), niebieską matowa (Moroccan Blue Matte) i różowa (Raspberry Rose).

Następca LG G6 zgodnie z aktualnym trendem ma wycięcie w ekranie. Bardziej zastanawia jednak obecność fizycznego przycisku na prawej krawędzi urządzenia – nie może to być przycisk power, bo ten znajduje się standardowo po lewej stronie, nad klawiszami głośności. Być może będzie to skrót do inteligentnego asystenta na wzór Bixbiego, stosowanego we flagowych Samsungach.

lg g7 thinkq
LG G7 ThinkQ w pełnej gamie kolorystycznej (fot. AndroidHeadlines.com)

Według amerykańskiego blogera @onLeaks, który w przeszłości dostarczał wiarygodnych informacji na temat smartfonów, LG G7 ThinkQ zostanie zaprezentowany już 2 maja podczas konferencji w Nowym Jorku.

Z dotychczasowych przecieków wynika, że flagowiec otrzyma najwydajniejszy na rynku procesor Qualcomma – Snapdragon 845, 4 lub 6 GB RAM-u oraz 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Na pokładzie znaleźć ma się również podwójny aparat z matrycami 16 Mpix – jedna z przysłoną o wartości f/1.5, a druga z obiektywem szerokokątnym. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.