Mnóstwo atrakcji, turnieje i konkursy z nagrodami oraz koncerty, czyli Good Game Expo 2018

Kolejna edycja Good Game Expo zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających mnóstwo zróżnicowanych atrakcji. Młodsi uczestnicy na pewno skorzystają z możliwości spotkania swoich idoli z kanałów YouTube oraz Twitch. Natomiast starsi spróbują swoich sił w szeregu turniejów dla graczy. O odpowiednią oprawę muzyczną zadba m.in. Magic Orchestra, grająca klimatyczne utwory bazujące na samych hitach ze świata gier. Po koncercie widzowie będą mogli porozmawiać z Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, kompozytorami muzyki m.in. do gier „Wiedźmin 2” oraz „Shadow Warrior 2”. Swój występ zapowiedział też Dawid Kwiatkowski. Podczas imprezy nie zabraknie także najlepszych cosplayerów.
Mnóstwo atrakcji, turnieje i konkursy z nagrodami oraz koncerty, czyli Good Game Expo 2018

Ale oczywiście Good Game Expo to przede wszystkim święto gier i sprzętu komputerowego. iiyama będzie również obecna na wspólnym stoisku obok marek Zotac, LC-POWER, Dream Machines,  Ballistix (Micron, Crucial), prowadzonym przez redaktorów partnerskiego portalu. Na stosiku zaplanowano turnieje „CS:GO” i „Forza Horizon”, quizy wiedzy na temat gier, a także wiele innych gier oraz zabaw, takich jak np. składanie komputera na czas. Począwszy od najbliższego piątku, przez cały tydzień, obowiązywać będzie promocja dzięki której monitor iiyama G-Master GB2488HSU-B3 Red Eagle będzie można kupić za jedyne 999 złotych. Kod rabatowy udostępniony zostanie na ulotkach rozdawanych w czasie imprezy.

Organizatory Good Game Expo pomyśleli również o starszym pokoleniu graczy, które z łezką w oku wspomina pierwsze konsole do gier Amiga czy Pegasus. W Strefie Retro znajdziemy 45 stanowisk ze starymi komputerami, plakatami, czytelnią czasopism z lat ’90. i oczywiście strefą turniejową. Nie zabraknie także strefy VR, gwarantującej niesamowite wirtualne doznania.

Wszyscy chętni wybierający się na Good Game Expo, a nie posiadający jeszcze biletów, mogą wziąć udział w konkursach na profilu iiyama w serwisie Facebook, w których do zdobycia są trzydniowe karnety. Do zobaczenia w Nadarzynie!

Więcej:bezcatnews