Mnóstwo atrakcji, turnieje i konkursy z nagrodami oraz koncerty, czyli Good Game Expo 2018

IIyama jest jednym z partnerów technologicznych wydarzenia - dostarczy 160 monitorów, na których tysiące graczy będzie mogło rywalizować w tak popularne tytuły jak  „League of Legends”, „Heliborne” i wiedźmińską grę karcianą „Gwint”. Uczestnicy imprezy sprawdzą też swoje umiejętności w ogromnej strefie Free2Play na 100 stanowiskach z monitorami G-Master.

Kolejna edycja Good Game Expo zapowiada się naprawdę wyjątkowo. Organizatorzy przygotowali dla odwiedzających mnóstwo zróżnicowanych atrakcji. Młodsi uczestnicy na pewno skorzystają z możliwości spotkania swoich idoli z kanałów YouTube oraz Twitch. Natomiast starsi spróbują swoich sił w szeregu turniejów dla graczy. O odpowiednią oprawę muzyczną zadba m.in. Magic Orchestra, grająca klimatyczne utwory bazujące na samych hitach ze świata gier. Po koncercie widzowie będą mogli porozmawiać z Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, kompozytorami muzyki m.in. do gier „Wiedźmin 2” oraz „Shadow Warrior 2”. Swój występ zapowiedział też Dawid Kwiatkowski. Podczas imprezy nie zabraknie także najlepszych cosplayerów.

Ale oczywiście Good Game Expo to przede wszystkim święto gier i sprzętu komputerowego. iiyama będzie również obecna na wspólnym stoisku obok marek Zotac, LC-POWER, Dream Machines,  Ballistix (Micron, Crucial), prowadzonym przez redaktorów partnerskiego portalu. Na stosiku zaplanowano turnieje „CS:GO” i „Forza Horizon”, quizy wiedzy na temat gier, a także wiele innych gier oraz zabaw, takich jak np. składanie komputera na czas. Począwszy od najbliższego piątku, przez cały tydzień, obowiązywać będzie promocja dzięki której monitor iiyama G-Master GB2488HSU-B3 Red Eagle będzie można kupić za jedyne 999 złotych. Kod rabatowy udostępniony zostanie na ulotkach rozdawanych w czasie imprezy.

Organizatory Good Game Expo pomyśleli również o starszym pokoleniu graczy, które z łezką w oku wspomina pierwsze konsole do gier Amiga czy Pegasus. W Strefie Retro znajdziemy 45 stanowisk ze starymi komputerami, plakatami, czytelnią czasopism z lat ’90. i oczywiście strefą turniejową. Nie zabraknie także strefy VR, gwarantującej niesamowite wirtualne doznania.

Wszyscy chętni wybierający się na Good Game Expo, a nie posiadający jeszcze biletów, mogą wziąć udział w konkursach na profilu iiyama w serwisie Facebook, w których do zdobycia są trzydniowe karnety. Do zobaczenia w Nadarzynie!