Wyślij swojego Samsunga do SPA

Ze smartfonów korzystamy w różnych środowiskach – kładziemy je na blatach kuchni czy umywalkach, używamy w miejscach publicznych, wystawiamy na działanie różnych temperatur. Już kilka lat temu naukowcy udowodnili, że na naszych mobilnych urządzeniach znajduje się więcej bakterii niż na sedesie, ale mało kto przywiązuje do tego większą wagę bo telefonu nie umyjemy przecież wodą z mydłem, a jedynie specjalistycznymi płynami. Oszczędzając czas i środki swoich klientów Samsung wprowadził do oferty nową usługę.
samsung spaguard
samsung spaguard

SPA Guard to pakiet, który składa się z takich czynności oczyszczających smartfon jak dezynfekcja promieniami UV, czyszczenie złącza ładowania oraz diagnostyki. Specjaliści sprawdzą wszystkie funkcje smartfonu, przeprowadzą test wodoszczelności, a także zoptymalizują ustawienia i pamięć urządzenia za pomocą aplikacji Samsung Members. Oprócz tego doradzą także w dobraniu akcesoriów do smartfonu i w przypadku skorzystania z takiej rekomendacji otrzymają na nie 10% rabatu. Dodatkowo użytkownik może też liczyć na wycenę naprawy uszkodzonej części obudowy czy wyświetlacza.

Pakiet jest dostępny tylko dla użytkowników Samsungów (fot. Samsung)

Usługa kosztuje 49 zł, ale niestety obejmuje wyłącznie posiadaczy smartfonów koreańskiego producenta. Aktualnie można z niej skorzystać w serwisach Premium Plaza i Expresso, ale wkrótce będzie rozszerzona o kolejne placówki i sieć Samsung Brand Stores. | CHIP