CoolerMaster wprowadza nową obudowę

Cooler Master MasterCase H500M, bo tak brzmi pełna nazwa nowej obudowy, jest tak zaprojektowaną obudową, by spełnić oczekiwania wymagających użytkowników. Przezroczyste boczne panele to nic niezwykłego, prawda?. W tym przypadku nie wykonano ich jednak z plastiku, jak to bywa najczęściej, ale z hartowanego szkła. Ten sam materiał możemy znaleźć na przednim panelu. Możemy, ale wcale nie musimy. Producent daje nam bowiem możliwość samodzielnego dobrania tego elementu : szklanego lub wykonanego z metalowej siatki, mającej zapewnić lepszą wentylację.

Z siatką z przodu (fot. CoolerMaster)
… lub ze szkłem. Co ciekawe, nawet przy tej konfiguracji przewidziano przepływ powietrza od frontu. Odbywa się to przez szczeliny po bokach szklanej tafli (fot. CoolerMaster)

Na przednim panelu znalazły się też dwa duże wentylatory o średnicy 200 mm. Sam przedni panel jest dostosowany także do pracy z 360-milimetrowymi radiatorami chłodzenia wodnego. Tym samym można wewnątrz MasterCase H500M zbudować wieloukładowy system chłodzenia cieczą. Drugi radiator, o wymiarach do 360 mm, można zamontować na szczycie obudowy.

Obodwa ma też dostarczony w zestawie riser dla karty graficznej oraz możliwość regulacji podświetlenia zgodną z systemami największych producentów płyt głównych. Cena obudowy nie będzie niska i na polskim rynku wynosi około 899 zł.

Więcej:bezcatnews