Jutro w Warszawie rusza nowy Mi Store

12 maja w warszawskim centrum handlowym Arkadia zostanie otwarty firmowy sklep Xiaomi – Mi Store. Oficjalny dystrybutor Xiaomi w Polsce, firma ABC Data, przygotował z tej okazji Flash Festiwal Sale.

Począwszy od godziny 10:00, co 3 godziny w sklepie pojawią się produkty w specjalnych, obniżonych cenach. Oznacza to, że w ciągu dnia odbędzie się pięć wyprzedaży błyskawicznych: o godz. 10, 13, 16, 19 i 22. Jednocześnie większość ofert specjalnych będzie dostępna online, na firmowej stronie producenta Mi-homeA każdy klient, który dokona zakupu, otrzyma koszulkę z okolicznościowym nadrukiem.

Warto wiedzieć, że w Mi Store będzie można kupić nie tylko telefony marki Xiaomi, ale także słuchawki, głośniki bezprzewodowe, plecaki, a nawet elektryczną hulajnogę. Choć zapewne największym powodzeniem cieszyć się będzie Xiaomi Redmi 4X (32 GB pamięci, 3 GB RAM, ośmiordzeniowy procesor, bateria 4100 mAh), który 12 maja będzie kosztował 599 zł. To dobra cena za ten telefon, ale już teraz można go za te pieniądze kupić w niektórych sklepach internetowych.

Warszawski Mi Store usytuowany na parterze Arkadii zastąpi działającą od czerwca zeszłego roku wyspę Mi Zone. Sklep będzie czynny w godzinach 10-22 od poniedziałku do soboty oraz w niedziele nieobjęte zakazem handlu.

W Chinach działa już ponad 300 Mi Store (fot. Gizchina)