Kozaki z Wybrzeża

Jeszcze dwa lata temu fotkę wykonalibyśmy na przepięknej plaży w Gdyni, ale jak widać na załączonym obrazku świetnie bawimy się na grillu w Kozienickim parku. Jak to się mówi nie ważne gdzie się jest, ale z kim. Stanowimy naprawdę zgraną i radosną ekipę, nie bojącą się żadnych nowych wyzwań.
Kozaki z Wybrzeża

Oczekujemy, że dzięki możliwości oglądania mistrzostw za pomocą projektora, emocje, które będą nam towarzyszyć, będą kilkukrotnie większe, niż oglądając mecz na naszym skromnym 32 calowym telewizorze.

Taki projektor może również spowodować, że w końcu będziemy mieli więcej niż dwójkę znajomych.

Dzięki projektorowi nie musimy jechać do Rosji. Emocje będą tak realistyczne, jak byśmy byli na miejscu i kibicowali Naszym.

Obawy związane z używaniem projektora mamy tylko dwie:

Po pierwsze obawiamy się, że w przypadku, gdy wygramy tę nagrodę, prawdopodobieństwo że na mecz Polaków zleci się do naszego mieszkania pół Warszawy wynosi 99%. W związku z takim natłokiem ludzi, nasze mieszkanie może tego nie wytrzymać. Tak więc obawiamy się potencjalnej katastrofy budowlanej.

Po drugie obawiamy się zniszczenia projektora, albo z wybuchu euforii po wygranych mistrzostwach, albo po wybuchu frustracji spowodowanego klęską polskiej drużyny. Ktoś z licznie zgromadzonych gości może po prostu nie wytrzymać tak emocjonującego przeżycia. Zawsze istnieje opcja, że taka osoba będzie chciała uderzyć w telewizor, a ponieważ jakość obrazu będzie bardzo wysoka, to zamiast zniszczonego projektora, będziemy mieli w domu pamiątkę po czyjejś pięści w ścianie.

Więcej:bezcatnews