Kto wygrał smartfon Honor 10, tablet Wacom i powerbank Varta?

W trakcie Festiwalu Fantastyki Pyrkon 2018 przeprowadzaliśmy, wraz z marką Honor, konkurs fotograficzny. Nagrody: telefon Honor 10, tablet Wacom Intuos Draw oraz powerbank Varta Slim 12 000 mAh były wystarczającą zachętą by nasze stanowisko konkursowe było oblegane przez wszystkie trzy dni festiwalu. Wybrać spośród wykonanych przez was zdjęć nie było łatwo, a poza zwycięską trójką znalazło się wiele interesujących fotografii. Możecie je oglądać na naszym profilu facebookowym. 
Groza wyłaniająca się zza rogu, dobra gra światłem, całość nasuwająca na myśl skrzyżowanie serii Indiana Jones z serią Obcy. Fotografia została oceniona przez nas jako najlepsza. Gratulujemy zwycięzcy (fot. Jimbo)

Groza wyłaniająca się zza rogu, dobra gra światłem, całość nasuwająca na myśl skrzyżowanie serii Indiana Jones z serią Obcy. Fotografia została oceniona przez nas jako najlepsza. Gratulujemy zwycięzcy (fot. Jimbo)

Przejdźmy jednak do zwycięzców naszego konkursu. Wszystkie trzy prace są oryginalne i dobrze wykorzystują dostępne elementy.

Miejsce trzecie

Nagroda: powerbank Varta Slim 12 000 mAh.

Jeśli się przyjrzymy dokładnie, na zdjęciu jest sporo szczegółów, które nie są przypadkowe. Doceniliśmy pomysł na dynamiczną scenę niczym rodem z kart komiksu (fot. Kacper Lendzion)

Miejsce drugie

Nagroda: tablet graficzny: Wacom Intuos Draw.

Teoretycznie proste, ale w praktyce bardzo oryginalnie wykonane zdjęcie. Na stole konkursowym nie było niczego, co mogłoby imitować przestrzeń kosmiczną. Co nie znaczy, że nie mogło się to udać (fot. Kuba Nowakowski)

Miejsce pierwsze

Nagroda: smartfon Honor 10.

Groza wyłaniająca się zza rogu, dobra gra światłem, całość nasuwająca na myśl skrzyżowanie serii “Indiana Jones” z serią “Obcy”. Fotografia została oceniona przez nas jako najlepsza. Gratulujemy zwycięzcy (fot. Jimbo)

Ze nagrodzonymi skontaktujemy się wkrótce mailowo w celu ustalenia gdzie wysłać wygrane przez was nagrody.

Dla tych, którzy nie odwiedzili poznańskiej imprezy, krótkie przypomnienie. Konkurs miał dość prostą, ale dającą wiele możliwości formułę. Na stole rozłożyliśmy dużo… rzeczy. Od ludzików z Lego, przez figurki z filmów, aż do… Intel Pentium Pro (tak, ten sam, który był obiektem pożądania w połowie lat 90). Zadaniem uczestników było wykorzystać oświetlenie, filtry, możliwości jakie daje nowy Honor 10 i tym samym stworzyć efektowną i dobrą fotografię. Ta musiała mieścić się w temacie konkursu czyli “Honor” lub “For the brave”. Ocenialiśmy zarówno oryginalność, jak i podejście do tematu oraz techniczną stronę wykonania zdjęcia.