The Farm 51 zapowiada nową grę

Na tę chwilę wiadomo niewiele o nowej produkcji The Farm 51. Pewne jest iż gra będzie osadzona w realiach konfliktu rozgrywającego się we współczesnych realiach technologicznych. Na ujawnionym trailerze widzimy bombowce B-2, czołgi M1A1 Abrams, myśliwce F-16, rosyjskie T-80 czy karabin AK-12. Z rozpoznawalnych miejsc rzuca się w oczy Plac Czerwony w Moskwie oraz Brama Brandenburska w Berlinie. Gra będzie zatem rozgrywała się w Europie.

Temat gry jest oczywiście jasny: 3 wojna światowa. Na grafice promocyjnej widzimy także stojących naprzeciw siebie żołnierzy: Federacji Rosyjskiej oraz… polskiego żołnierza z naszywką NRF (Nato Response Force) na mundurze.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że po wielu latach pracy, możemy oficjalnie zaprezentować World War 3 graczom z całego świata! Wierzymy że spotka się on z ciepłym przyjęciem wśród fanów sieciowych FPS-ów i miłośników militariów. Nie ustajemy w wysiłkach nad udoskonalaniem projektu, który już wkrótce będziemy tworzyć wspólnie!” – Kamil Bilczyński, dyrektor kreatywny projektu.

World War 3 korzystać ma z silnika Unreal Engine 4 i ma oferować dwa tryby rozgrywki: Warzone i Recon. Pierwszy skupia się na walce z udziałem piechoty i jednostek pancernych, toczących bój o punkty na mapie (podobnie jak “Podbój” w serii Battlefield). Recon to z kolei tryb, w którym mały oddział musi działać na terenie wroga i przejmować określone cele.

Więcej:bezcatnews