Polski producent pracuje nad grą – symulatorem… menela

“Bum Simulator” to gra z perspektywy pierwszej osoby, która da okazję do wcielenia się w żyjącego na ulicy menela, a więc osobę, która spędza dni na popijaniu alkoholu, zbieraniu puszek, zaczepianiu przechodniów, a nawet kradzieżach. Do dyspozycji będzie spora mapa miasta z brudnymi alejkami, parkami, metrem, lombardami i sklepami monopolowymi włącznie. Na odkrycie czekać ma wiele sekretów, a także zadań związanych z historiami postaci, m.in. tajemnica “szczuroludzi” mieszkających w kanałach. Poniższy zwiastun wyjaśni wam mechanikę gry.
Polski producent pracuje nad grą – symulatorem… menela

Produkcja zadebiutuje na komputerach PC – 5 października – w wersji z polskimi napisami. Warto przypomnieć, że podobnie ekscentryczne symulatory cieszą się sporą popularnością. “Bread Simulator” (symulator chleba), “Goat Simulator” (symulator kozy), czy “Surgeon Simulator” (symulator operacji), które z realizmem mają niewiele wspólnego, ale trafiły w gust graczy i youtuberów. W przypadku “Bum Simulatora” będzie tak samo?

Przypomnijmy, że do wątku alkoholowego nawiązuje inny polski pomysł, o którym pisaliśmy niedawno w CHIP-ie – w tym przypadku nie gra, ale aplikacja “randkowa” Bimber. Usługa ma pomagać zainteresowanym w umówieniu się na wspólne picie np. wina.  | CHIP

Więcej:symulatory