Polski producent pracuje nad grą – symulatorem… menela

Pecetowy tytuł będzie miał premierę za blisko pół roku.

„Bum Simulator” to gra z perspektywy pierwszej osoby, która da okazję do wcielenia się w żyjącego na ulicy menela, a więc osobę, która spędza dni na popijaniu alkoholu, zbieraniu puszek, zaczepianiu przechodniów, a nawet kradzieżach. Do dyspozycji będzie spora mapa miasta z brudnymi alejkami, parkami, metrem, lombardami i sklepami monopolowymi włącznie. Na odkrycie czekać ma wiele sekretów, a także zadań związanych z historiami postaci, m.in. tajemnica „szczuroludzi” mieszkających w kanałach. Poniższy zwiastun wyjaśni wam mechanikę gry.

Reklama

Produkcja zadebiutuje na komputerach PC – 5 października – w wersji z polskimi napisami. Warto przypomnieć, że podobnie ekscentryczne symulatory cieszą się sporą popularnością. „Bread Simulator” (symulator chleba), „Goat Simulator” (symulator kozy), czy „Surgeon Simulator” (symulator operacji), które z realizmem mają niewiele wspólnego, ale trafiły w gust graczy i youtuberów. W przypadku „Bum Simulatora” będzie tak samo?

Przypomnijmy, że do wątku alkoholowego nawiązuje inny polski pomysł, o którym pisaliśmy niedawno w CHIP-ie – w tym przypadku nie gra, ale aplikacja „randkowa” Bimber. Usługa ma pomagać zainteresowanym w umówieniu się na wspólne picie np. wina.  | CHIP