Chciałbyś mieć projektor do kina domowego Epsona?

Spór “projektor czy telewizor” toczy się od tak dawna, że zdobył sobie już miejsce wśród wielkich konfliktów w rodzaju “konsola czy pecet” oraz “Windows czy Linux”. Podobnie zresztą jak w ich przypadku, jedyną sensowną odpowiedzią jest pytanie: “a do czego?” Wspólne oglądanie sportu to jedna z tych kategorii, w których doskonale można pokazać zarówno mocne strony projektorów jak i niewygody, które mogą pojawić się przy ich używaniu, a bardzo wiele zależy od tego, jak przygotuje się miejsce do śledzenia meczów.
Chciałbyś mieć projektor do kina domowego Epsona?

Wspólnie z Epsonem postanowiliśmy sprawdzić trzy różne projektory w prawdziwie polowych warunkach. A dokładniej, postanowiliśmy umożliwić wam przetestowanie ich w domach, z waszymi znajomymi i przyjaciółmi, a wysiłek włożony w podzielenie się wrażeniami i doświadczeniami nagrodzić testowanymi urządzeniami. W skrócie: troje z was otrzymuje po projektorze, przygotowuje pokój do oglądania rozgrywek, testuje urządzenie i opisuje to wszystko w naszym serwisie. Jeśli wypełnicie wszystkie zadania, zatrzymujecie sprzęt na własność i oglądacie na nim mundial.

Co zrobić, żeby wygrać projektor?

  • zbierz co najmniej dwie osoby, z którymi będziesz oglądał/oglądała Mistrzostwa Świata
  • wymyśl nazwę swojej ekipy
  • zrób zdjęcie pokazujące, że jesteście zgraną paczką
  • napisz kilka słów o was i o waszych oczekiwaniach, a także obawach względem używania projektora do oglądania piłkarskich mistrzostw.

Zarówno zdjęcie, jak i opis wyślij do nas do 15 maja 2018 roku na adres [email protected].

Spośród zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, które wystartują w finałowej części konkursu. W tym momencie zacznie się prawdziwa zabawa!

Zadaniem każdej z wybranych ekip będzie przygotowanie “studia piłkarskiego” przystosowanego do tego, żeby komfortowo oglądać rozgrywki w możliwie najlepszej jakości, a także opisanie oraz pokazanie na zdjęciach i w materiale wideo doświadczeń z testowanym projektorem. Ta faza potrwa do 11 czerwca – potem pozostanie wam już tylko oglądać Mistrzostwa.

Każda z ekip otrzyma inny model projektora:

  • EH-TW650 – prosty w obsłudze, ale świetnie wyposażony projektor Full HD o jasności 3100 lumenów i z wbudowaną łącznością Wi-Fi
  • EH-TW5400 – łatwy w konfiguracji projektor Full HD do kina domowego pozwala cieszyć się magią dużego ekranu przez wiele lat
  • EH-TW5650 – projektor Full HD 2D i 3D do kina domowego z dużym zakresem regulacji kąta ustawienia obiektywu, inteligentnym sterowaniem i wbudowanymi głośnikami.

Testerzy CHIP-a otrzymają projektor, którego następnie będą używali, przygotowując opisy swoich wrażeń w formie tekstów oraz co najmniej jednego wideo na zadany przez nas temat. Prace będziemy publikowali w portalu.

Regulamin konkursu.

| CHIP

Więcej:projektory