Chciałbyś mieć projektor do kina domowego Epsona?

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej - czas kiedy będziemy wspólnie z przyjaciółmi i rodziną przeżywali sportowe emocje, oglądając występy najlepszych drużyn z całego świata. Do wspólnego śledzenia rozgrywek idealnie nadaje się projektor. Jeśli postarasz się, może do mundialu zasiądziesz przed własnym?

Spór „projektor czy telewizor” toczy się od tak dawna, że zdobył sobie już miejsce wśród wielkich konfliktów w rodzaju „konsola czy pecet” oraz „Windows czy Linux”. Podobnie zresztą jak w ich przypadku, jedyną sensowną odpowiedzią jest pytanie: „a do czego?” Wspólne oglądanie sportu to jedna z tych kategorii, w których doskonale można pokazać zarówno mocne strony projektorów jak i niewygody, które mogą pojawić się przy ich używaniu, a bardzo wiele zależy od tego, jak przygotuje się miejsce do śledzenia meczów.

Wspólnie z Epsonem postanowiliśmy sprawdzić trzy różne projektory w prawdziwie polowych warunkach. A dokładniej, postanowiliśmy umożliwić wam przetestowanie ich w domach, z waszymi znajomymi i przyjaciółmi, a wysiłek włożony w podzielenie się wrażeniami i doświadczeniami nagrodzić testowanymi urządzeniami. W skrócie: troje z was otrzymuje po projektorze, przygotowuje pokój do oglądania rozgrywek, testuje urządzenie i opisuje to wszystko w naszym serwisie. Jeśli wypełnicie wszystkie zadania, zatrzymujecie sprzęt na własność i oglądacie na nim mundial.

Co zrobić, żeby wygrać projektor?

  • zbierz co najmniej dwie osoby, z którymi będziesz oglądał/oglądała Mistrzostwa Świata
  • wymyśl nazwę swojej ekipy
  • zrób zdjęcie pokazujące, że jesteście zgraną paczką
  • napisz kilka słów o was i o waszych oczekiwaniach, a także obawach względem używania projektora do oglądania piłkarskich mistrzostw.

Zarówno zdjęcie, jak i opis wyślij do nas do 15 maja 2018 roku na adres [email protected].

Spośród zgłoszeń wybierzemy trzy osoby, które wystartują w finałowej części konkursu. W tym momencie zacznie się prawdziwa zabawa!

Zadaniem każdej z wybranych ekip będzie przygotowanie „studia piłkarskiego” przystosowanego do tego, żeby komfortowo oglądać rozgrywki w możliwie najlepszej jakości, a także opisanie oraz pokazanie na zdjęciach i w materiale wideo doświadczeń z testowanym projektorem. Ta faza potrwa do 11 czerwca – potem pozostanie wam już tylko oglądać Mistrzostwa.

Każda z ekip otrzyma inny model projektora:

  • EH-TW650 – prosty w obsłudze, ale świetnie wyposażony projektor Full HD o jasności 3100 lumenów i z wbudowaną łącznością Wi-Fi
  • EH-TW5400 – łatwy w konfiguracji projektor Full HD do kina domowego pozwala cieszyć się magią dużego ekranu przez wiele lat
  • EH-TW5650 – projektor Full HD 2D i 3D do kina domowego z dużym zakresem regulacji kąta ustawienia obiektywu, inteligentnym sterowaniem i wbudowanymi głośnikami.

Testerzy CHIP-a otrzymają projektor, którego następnie będą używali, przygotowując opisy swoich wrażeń w formie tekstów oraz co najmniej jednego wideo na zadany przez nas temat. Prace będziemy publikowali w portalu.

Regulamin konkursu.

| CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.