LG Stylo 4 – nowy smartfon w przecieku

LG ma wprawdzie całkiem atrakcyjne modele flagowe, ale z jakiegoś powodu nie wzbudzają one takich emocji jak topowe konstrukcje konkurencji. LG zamierza więc bardziej zaistnieć w średnim segmencie cenowym, stąd zapewne nowym model, czyli LG Stylo 4. Informacje o nim pojawiły się w serwisie Slashleaks. Wprawdzie na ujawnionych zdjęciach widać tylko opakowanie, ale zdradza ono specyfikację techniczną telefonu.
LG Stylo 4 – nowy smartfon w przecieku

LG przyłapane na gorącym uczynku, czyli specyfikacja Stylo 4 (fot. Slashleaks)

LG Stylo 4 zapowiada się interesująco, taki trochę tańszy odpowiednik linii Galaxy Note. Ekran telefonu jest duży, mierzy bowiem 6,2″. Jego proporcje to modne ostatnio 18:9 (2:1), niestety brak informacji o rozdzielczości. Do jego obsługi producent przewiduje rysik, chociaż można go obsługiwać tak samo jak każdy inny smartfon.

Sercem urządzenia ma być ośmiordzeniowy układ Qualcomm Snapdragon, wprawdzie niewymieniony z dokładnej nazwy, ale można przypuszczać, że będzie to Snapdragon 636. Do dyspozycji będzie miał ledwie 2 GB RAM. Pamięć wewnętrzna ma mieć pojemność 32 GB, co można będzie rozszerzyć za pomocą karty micro SD.

Parametry aparatów fotograficznych również nie budzą wielkich emocji. Główny aparat to pojedynczy moduł o rozdzielczości 13 megapikseli. Z przodu znalazł swoje miejsce aparat 5-megapikselowy. Obydwa ma wspierać AI o nazwie Q-lens, mające rozpoznawać obiekt, na który skierowano obiektyw.

Widać dziś konieczne jest oznaczenie każdego smartfonu jako posiadającego SI, nawet jeśli jest to produkt z niewysokiej półki (fot. slashleaks)

LG Stylo 4 wyposażony został w baterię o pojemności 3300 mAh i pracuje pod kontrolą Androida 8.1 Oreo. Nie ma pewności co do daty premiery. Obydwie prawdopodobne i stosunkowo bliskie: 18 i 29 czerwca. Cena urządzenia jeszcze nie jest znana, ale biorąc pod uwagę parametry techniczne, można się spodziewać, że będzie niewysoka. | CHIP

Więcej:LGsmartfony