Opaska fitness dla zwierząt

Opaski fitness stały się dość popularnym gadżetem. Xiaomi postanowiło rozszerzyć ofertę noszonych urządzeń o produkt dla… zwierząt. Xiaomi Petbit wchodzi na rynek.
Opaska fitness dla zwierząt

Opaska fitness dla psa? Dlaczego nie? (fot. Xiaomi)

Urządzenie przypina się do obroży lub smyczy. Xiaomi PetBit może wyświetlać kod QR na ekranie opaski, który zawiera informacje o właścicielu. Czas pracy na baterii to około 30 dni. A ponieważ wiele psów lubi czasem, zwłaszcza podczas upałów, wskoczyć do wody. Stąd Xiaomi Petbit jest w pełni szczelny i może pochwalić się certyfikatem IPX7. Podobnie jak popularne lokalizatory, Petbit ma moduł GPS. Ma także niebieską, migającą diodę, dla łatwiejszego znalezienia zwierzęcia w ciemności.

Xiaomi Petbit jest na tyle lekki, że nie stanowi problemu nawet dla niewielkich psiaków (fot. Xiaomi)

Xiaomi PetBit zbiera także informacje takie jak czas spacerowania, dystans oraz spalone kalorie. Oczywiście istnieje możliwość dzielenia się nimi w społeczności urządzenia.

Póki co Petbit pojawi się na rynku Chińskim. Dostępny będzie w kolorach srebrno-białym lub grafitowo-czarnym. Wymiary urządzenia to 50,4 x 46 x 18,3 mm, ważny natomiast 26 gramów. Cena w Chinach to 199 juanów, czyli około 110 zł.

Więcej:bezcatnews