Honor Note 10 zobaczymy podczas IFA 2018

Z pewnością interesujących nowości podczas wrześniowych targów w Berlinie będzie sporo, podobnie jak rok temu. A premierę Honora Note 10 przyćmi zapewne debiut nowego SoC tego producenta, ale i tak warto już teraz przyjrzeć się nowemu modelowi, który przede wszystkim imponuje wielością.
Honor Note 10 zobaczymy podczas IFA 2018

Jedno ze zdjęć nowego telefonu, które wyciekło ostatnio do sieci (fot. Weibo)

[banner slot=”text”]

Będzie to bowiem duży, 6,9-calowy smartfon z ekranem AMOLED, wykorzystujący procesor HiSilicon Kirin 970. Wydajności więc nie zabraknie, zwłaszcza, że urządzenie będzie miało, w zależności od wersji, od 6 do 8 GB RAM. Pojemność pamięci na dane to, do wyboru, 128 GB lub 256 GB.

Porównanie Honora Note 10 z Nintendo Switch (fot. Techtastic)

Telefon będzie wyposażony w odpowiednio wytrzymałą baterię, co jest konieczne, zważywszy na wielkość ekranu. Ma ona mieć pojemność aż 6000 mAh. Telefon będzie pracował na Androidzie 8.1 Oreo z nakładką EMUI. Aparat główny składać się będzie z dwóch modułów 24 Mpix + 16 Mpix i wyposażony ma być w stabilizację obrazu (niestety elektroniczną, nie optyczną). Cena telefonu na razie nie została podana, ale biorąc pod uwagę fakt, że wykorzystywać będzie on procesor z ubiegłego roku, a formą konkuruje np. z serią Galaxy Note, to prawdopodobnie Huawei powalczy z konkurencją za pomocą ceny właśnie. Więcej dowiemy się 30 sierpnia w Berlinie. | CHIP