Honor Note 10 zobaczymy podczas IFA 2018

Smartfony Huawei i Honor (submarka należąca do chińskiego giganta) pojawiają się ostatnio jak grzyby po deszczu. Tuż po premierze Huawei Nova 3 oraz Nova 3i pojawiła się informacja o kolejnym modelu, czyli o Honor Note 10. Premierę będzie mieć dzień przed oficjalnym startem IFA: 30 sierpnia.

Z pewnością interesujących nowości podczas wrześniowych targów w Berlinie będzie sporo, podobnie jak rok temu. A premierę Honora Note 10 przyćmi zapewne debiut nowego SoC tego producenta, ale i tak warto już teraz przyjrzeć się nowemu modelowi, który przede wszystkim imponuje wielością.

Jedno ze zdjęć nowego telefonu, które wyciekło ostatnio do sieci (fot. Weibo)

Reklama

Będzie to bowiem duży, 6,9-calowy smartfon z ekranem AMOLED, wykorzystujący procesor HiSilicon Kirin 970. Wydajności więc nie zabraknie, zwłaszcza, że urządzenie będzie miało, w zależności od wersji, od 6 do 8 GB RAM. Pojemność pamięci na dane to, do wyboru, 128 GB lub 256 GB.

Porównanie Honora Note 10 z Nintendo Switch (fot. Techtastic)

Telefon będzie wyposażony w odpowiednio wytrzymałą baterię, co jest konieczne, zważywszy na wielkość ekranu. Ma ona mieć pojemność aż 6000 mAh. Telefon będzie pracował na Androidzie 8.1 Oreo z nakładką EMUI. Aparat główny składać się będzie z dwóch modułów 24 Mpix + 16 Mpix i wyposażony ma być w stabilizację obrazu (niestety elektroniczną, nie optyczną). Cena telefonu na razie nie została podana, ale biorąc pod uwagę fakt, że wykorzystywać będzie on procesor z ubiegłego roku, a formą konkuruje np. z serią Galaxy Note, to prawdopodobnie Huawei powalczy z konkurencją za pomocą ceny właśnie. Więcej dowiemy się 30 sierpnia w Berlinie. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.