Jesteśmy na pokazie przedpremierowym najnowszej gry o Spider-Manie

Fot. Piotr Sokołowski

Jesteśmy na przedpremierowym pokazie najgorętszej gry tego lata na konsolę PlayStation 4 – „Marvel’s Spider-Man”. Aby najlepiej wczuć się w postać sympatycznego pająka, w grę gramy na dachu szklanego wieżowca – w klubie „The View” w centrum Warszawy. Wspaniała panorama stolicy, sąsiedztwo najwyższych budynków w Polsce oraz wiejący wiatr i palące słońce, nadają spotkaniu niesamowity klimat. „Marvel’s Spider-Man” to produkcja Insomniac Games, twórców popularnych na konsole PlayStation serii „Ratchet and Clank” oraz „Resistance”. Gra ukaże się 7 września, wyłącznie na konsolę PlayStation 4.

Przy współpracy z Marvel Games oraz Sony Interactive Entertainment powstała zupełnie nowa, oryginalna historia przygód „przyjaznego pająka z sąsiedztwa”, ale oczywiście mocno osadzona w uniwersum Marvel’a. Młody Peter Parker, od lat ukrywający swoje podwójne życie, zmaga się z problemami osobistymi i walczy o zapewnienie bezpieczeństwa w Nowym Jorku. Pewnego dnia pojawia się wiele zupełnie nowych zagrożeń i aby uratować bliskich i miasto, chłopak potrzebuje naszej pomocy…

Reklama

W grze przemierzamy wyjątkowo szczegółowo odwzorowane dzielnice Manhattanu, intuicyjnie bujając się na pajęczej sieci, walczymy zróżnicowanymi technikami pojedynków, zarówno w walce wręcz i w powietrzu oraz używamy technologicznych gadżetów, które podkreślają aktywny styl walki i akrobatyczną zwinność Spider-Mana.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.