Motorola zapowiada dzień premier

Początek sierpnia tego roku będzie interesujący dla fanów marki Motorola. Dotychczas jest to bowiem jeden z nielicznych producentów, który w tym roku nie pokazał jeszcze swojego flagowca opartego na Snapdragonie 845. Moto Z3 Play, chociaż jest aktualnie najwyższym spośród nowych telefonów Motoroli, to korzysta jedynie ze Snapdragona 636. 2 sierpnia mamy zobaczyć nowy model, niemal na pewno będzie to Z3 właśnie.
Motorola zapowiada dzień premier

Producent zapowiada, że czeka nas nowy sposób na łączenie się, streamowanie, przeprowadzania rozmów video i ściąganie plików. Dziwna zapowiedź jak na flagowca. Premiera odbędzie się w siedzibie firmy w Chicago.

Poza tym, jak dowiadujemy się z kilku przecieków w sieci, zobaczymy także dwa kolejne modele: Motorolę One oraz Motorolę One Power. Oba telefony są skierowane do segmentu średniego, a ich wyróżnikiem jest system: czysty Android w ramach programu Android One. O specyfikacji modelu One Power wiadomo więcej – będzie on korzystał ze Snapdragona 636, mającego do dyspozycji 4 lub 6 GB pamięci RAM. Znana jest także pojemność baterii wynosząca 3780 mAh. Będzie to dość duży smartfon o ekranie 6,2-calowym.

Motorola One (z lewej) i One Power (z prawej) – podobne, chociaż widać różnice np. w budowie aparatu (fot. GSMArena)

Model Motorola One będzie z pewnością mniejszy, natomiast nie wiadomo na tę chwilę wiele na temat jego specyfikacji. Prawdopodobnie będzie to konstrukcja bardzo zbliżona, chociaż o mniejszym wyświetlaczu i zapewne mniej pojemnej baterii. | CHIP

Więcej:bezcatnews