PS4 i doskonały dźwięk bez przewodów

Połączenie odbiornika dźwięku z komputerem lub konsolą PS 4 jest bardzo łatwe. Wystarczy wpiąć przekaźnik do portu USB. Całość działa na zasadzie „plug-and-play”, nie trzeba instalować żadnych sterowników, dokonywać zmiany ustawień. Wystarczy włożyć adapter do gniazda i zacząć słuchać. To rozwiązanie docenią przede wszystkim gracze, szczególnie ci, którzy korzystają np. ze słuchawek z serii Sound Blaster. Przetwornik umożliwia transmisję bezprzewodową SBC (sub-band coding). Creative BT-W2 wykorzystuje kodek APTX Low Latency, dzięki któremu synchronizacja odbywa się w czasie rzeczywistym.
PS4 i doskonały dźwięk bez przewodów

Wystarczy włączyć i słuchać.

Ideą działania kodeka jest eliminacja ograniczeń związanych z przepustowością i opóźnieniami. Dzięki APTX Low Latency uzyskamy więc obraz idealnie zsynchronizowany z dźwiękiem. Nie ma bowiem chyba nic bardziej irytującego jak oglądanie filmu, w którym aktor wypowiada swoje kwestie wcześniej niż my je słyszymy.

Poza idealną synchronizacją Creative BT-W2 ma jeszcze jedną zaletę – możemy zapomnieć o kablach, a za sprawą obsługi kanału odsłuchu głosowego Bluetooth głos jest przekazywany z powrotem do BT-W2 co sprawia, że komunikacja bezprzewodowa jest bardzo dokładna, a dźwięk krystalicznie czysty. | CHIP

Więcej:dźwięk