Brother P-touch CUBE PLUS – drukarka do etykiet

Brother P-touch CUBE PLUS ma kilka zalet: po pierwsze jest ładna, po drugie kompaktowa, po trzecie zasilana baterią. Dzięki temu można ją z powodzeniem postawić w kuchni lub spiżarni i szybko wydrukować etykiety na słoiki z grzybami czy na butelkę nalewki z wiśni. Oczywiście, można takie etykietki zrobić ręcznie, ale o ile większość z nas nie ma problemu z obsługą smartfonu i drukarki, to sztuka kaligrafii jest w zaniku.
Brother P-touch CUBE PLUS – drukarka do etykiet

 

Etykiety na samodzielnie wykonane przetwory to jedna możliwość. Inne to oznaczanie segregatorów z dokumentami, pudeł w magazynie czy np. półek w firmowym archiwum. Brother P-touch CUBE PLUS sprawdzi się zarówno w kancelarii prawnej, jak i w przychodni.

P-touch CUBE PLUS może drukować na wielu różnych taśmach, w tym na taśmie tekstylnej do odzieży, na matowej przezroczystej taśmie wykończeniowej, na mocnych taśmach samoprzylepnych do chropowatych powierzchni, takich jak skrzynki na narzędzia lub doniczki na rośliny. Urządzenie nadaję się również do prac rzemieślniczych. Wystarczy wykorzystać taśmy o stylowym wzorze tła, takim jak serca, srebrna koronka lub złoty wzór geometryczny. P-touch CUBE PLUS może również wykorzystywać taśmy barwiące, dzięki czemu może być używany do pracy przy pakowania prezentów lub w czasie przygotowywania imprez okolicznościowych. Zintegrowany, automatyczny obcinak zgrabnie tnie etykiety, czyniąc proces gładkim i bezproblemowym.

W przypadku P-touch CUBE rozdzielczość druku wynosi 180 dpi, a jego prędkość to 20 mm na sekundę. Brother P-touch CUBE PLUS jest kompatybilny z taśmami TZe o szerokości: 3.5, 6, 9,12, 18, 24 mm (ich ceny znajdziecie tutaj). Zastosowanie wytrzymałych, laminowanych oraz odpornych na ekstremalne temperatury i ścieranie taśm oznacza, że etykiety na długo pozostaną czytelne.

[banner slot=”text”]

Urządzenie może łączyć się z telefonem użytkownika przez Bluetooth, a aplikację Brother P-touch Design&Print można pobrać z App Store i Google Play Store. Aplikacja umożliwia między innymi tworzenie własnych projektów, dzięki dużej liczbie gotowych czcionek, symboli i ramek. Ale znajdzie się też tu wiele gotowych szablonów gotowych do wydruku etykiet.

Na razie producent nie podał jeszcze ceny urządzenia, ale można się spodziewać, że będzie kosztować podobnie jak starszy, biały, model, czyli Brother P-Touch Cube, czyli ok. 290 zł.