BMW M Performance Roadshow – dla miłośników technologii i motoryzacji

Uczestnicy pokazów zorganizowanych przez przedstawicieli BMW będą mogli przyjrzeć się z bardzo bliska nie tylko najnowszym modelom aut bawarskiej marki, ale również akcesoriom z serii M Performance (czyli wszystkim tym dodatkom typu alufelgi czy atrapy chłodnicy, dyfuzory, kierownice sportowe itp., przydające autu sportowego sznytu, które dla prawdziwych fanów motoryzacji są wręcz bezcenne). Organizator przewiduje prezentacje m.in. BMW M2, BMW 340xi Touring, BMW 440xi Coupé, BMW 335d Gran Coupe, BMW 440xi Cabrio, BMW 330e, BMW 540xi Limuzyna, BMW M550d Touring, BMW X3 M40xi, BMW X5 M50d, BMW M140xi, BMW M3 oraz BMW M4 Coupé.
BMW M Performance Roadshow
BMW M Performance Roadshow

BMW M Performance Roadshow
Wydarzenia z cyklu BMW M Performance Roadshow to okazja do bliższego przyjrzenia się najbardziej wyrafinowanym i usportowionym pojazdom bawarskiej marki (fot. BMW).

Organizatorzy pomyśleli również o najmłodszych miłośnikach motoryzacji. Dla nich w każdym z miejsc, w których odbywać się będzie wrześniowa impreza z cyklu BMW M Performance Roadshow przygotowany zostanie dziecięcy tor jazd elektrycznymi samochodami i motocyklami BMW.

BMW M Performance Roadshow
Organizatorzy zaplanowali również coś dla najmłodszych fanów motoryzacji (fot. BMW).

Pierwszy z serii pokazów BMW M Performance Roadshow odbył się już 1 września w Gdyni w salonie BMW Zdunek. 8 września oko w oko z motoryzacją spod marki BMW M będą mogli spotkać się mieszkańcy Bydgoszczy (impreza odbędzie się w BMW Dynamic Motors). 15 września BMW M Roadshow trafi do salonu BMW Bońkowscy w Szczecinie, tydzień później (22 września) odbędzie się w salonie BMW Premium Arena w Kaliszu, a na koniec cykl zamknie spotkanie zorganizowane w salonie BMW Dobrzański w Krakowie 29 września. Każda impreza w cyklu jest otwarta dla wszystkich zainteresowanych technologiami motoryzacyjnymi stosowanymi w ekstremalnych pojazdach bawarskiej marki. Pokazy poprowadzone przez Patryka Mikiciuka i aktora Rafała Cieszyńskiego odbywać się będą w godzinach 12 – 16. Wstęp na BMW M Performance Roadshow jest bezpłatny.

BMW M Performance Roadshow
U dealerów biorących udział w imprezach z cyklu BMW M Performance Roadshow zainteresowani mogą zapisać się na jazdy testowe (fot. BMW).

Warto wiedzieć, że po pokazie dojrzalsi fani marki oraz potencjalni klienci zainteresowani zakupem nowego BMW (nie tylko M) będą mogli sprawdzić wybrane modele z gamy M Performance podczas 45-minutowych jazd testowych. Jazdy te odbędą się w dniach następujących (od poniedziałku do czwartku) po wydarzeniach BMW M Performance Roadshow u dealerów BMW biorących udział w imprezach z cyklu. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja zainteresowanych jazdami testowymi. | CHIP