Fitbit Charge 3: wszechstronny tracker aktywności

Fitbit Charge 3 to nie jest urządzenie rewolucyjne. W przeciwieństwie jednak do innych dostępnych na rynku trackerów, może pochwalić się bardzo ładnym designem. Do wyboru są cztery paski, których zmiana umożliwia dostosowanie wyglądu opaski do własnych upodobań.
Lifestyle photo of Fitbit Charge 3

Lifestyle photo of Fitbit Charge 3

Rodzina Fitbit Charge 3 (fot. Fitbit)

Przyjemny dla oka wygląd to jedna zaleta, drugą jest solidny zestaw funkcji. Nowy Fibit (tutaj znajdziecie starszą wersję) monitoruje przez całą dobę puls na nadgarstku, jakość snu i szacuje ilość spalonych przez nas kalorii. Automatyczne rozpoznawanie jednego z piętnastu rodzajów ćwiczeń upraszcza obsługę opaski do minimum. Zamiast klikać, wystarczy zacząć biec czy jechać na rowerze, a urządzenie samo zapisze trening.

Jasny i ostry monochromatyczny ekran OLED jest w najnowszej wersji większy niż poprzedni, co zdecydowanie ułatwia odczytywanie powiadomień z telefonu czy SMS-ów. Z kolei funkcje dotykowe usprawniają nawigację i poruszanie się po zainstalowanych w Charge 3 aplikacjach. Ukłonem w stronę pań jest specjalna aplikacja do monitorowania cyklu  miesiączkowego.

Tracker jest wodoodporny do 50 metrów, a jego ekran pokryto szkłem Gorilla Glass 3. W Polsce kosztuje ok. 650 zł. | CHIP