Gamingowa Marka Roku 2018

Poprosiliśmy Was o wzięcie udziału w ankiecie, która miała wyłonić najbardziej cenione przez Was marki gamingowe. Wiemy już, które gry uważacie za najlepsze, jaką wybralibyście mysz i która firma oferuje najlepsze, według Was, laptopy dla graczy.

Wszystkich kategorii było łącznie 16. Zaskoczyło nas to, że dwie gry w kategorii „E-sportowa gra roku” przez długi czas szły łeb w łeb. W przypadku polskiej gry faworyt był tylko jeden, zapewne domyślacie się, o jakim tytule mowa.

To Wy zdecydowaliście o tym, kto ostatecznie wygrał ten plebiscyt i otrzyma tytuł Gamingowej Marki Roku 2018.

Zwycięskim firmom nagrody wręczymy podczas PGA, gdzie CHIP będzie ma swoją strefę (pawilon nr 6), do której serdecznie przy okazji zapraszamy.

Informację o najlepszej grze i o tym, jakie tytuły ze sobą rywalizowały znajdziecie tutaj. Podsumowanie wyników w pozostałych kategoriach znajdziecie tu. Przyznajemy, że nie jesteśmy nimi zaskoczeni. Głosowalibyśmy tak samo.

 

PARTNERZY CHIP NA PGA:

HUION POLSKA – profesjonalne tablety graficzne dla najbardziej wymagających w bardzo dobrych cenach.
DIABLO CHAIRS – świetne fotele dla graczy
CHIEFTEC – solidne gamingowe obudowy i wydajne zasilacze
CREATIVE SOUND BLASTER – najwyższa jakość dźwięku
LG – monitory dla graczy, którzy wiedzą, że liczy się każdy szczegół
SONY XPERIA – najnowsze technologie, doskonałe zdjęcia
0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.