Mighty Vibe – wzorowany na iPodzie Shuffle odtwarzacz muzyki

Nowa wersja Mighty Vibe kosztuje 86 dolarów (320 złotych), działa na baterii ponad 5 godzin i jest zgodna ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth. Mighty Vibe może pomieścić 48 godzin muzyki. Podobnie jak iPod Shuffle, odtwarza muzykę w sposób losowy. A jego twórcom udało się nawiązać współpracę z serwisem streamingowym Spotify.
Mighty Vibe – wzorowany na iPodzie Shuffle odtwarzacz muzyki

Urządzenie nie wymaga ciągłego połączenia z siecią ani smartfonem, co jest dużą zaletą. Po uruchomieniu aplikacji na smartfonie, Vibe pobiera muzykę na urządzenie przenośne, po czym zachowuje się identycznie jak iPod Shuffle. Funkcja synchronizacji dostępna jest jedynie w przypadku wykupienia subskrypcji Spotify Premium. Mighty Vibe współpracuje ze smartfonami z Androidem i iOS-em.

Odtwarzacz Mighty Vibe synchronizuje się ze Spotify za pomocą aplikacji mobilnej (fot. Mighty)

Mighty Vibe jest wyraźnie wzorowany na popularnym odtwarzaczu Apple’a. A konkretnie na jego ostatniej, czwartej wersji. iPod Shuffle produkowany było od 2005 do 2017 roku. Popularność zyskał dzięki prostemu w sumie pomysłowi, zastosowanemu również w Mighty Vive. Jest to wspomniane wcześniej odtwarzanie wgranej wcześniej muzyki w sposób losowy. Dzięki temu nigdy nie wiemy, który z ulubionych utworów za chwilę będzie nam towarzyszył podczas biegania czy podróży komunikacją miejską.

Gdybyście jednak byli bardzo przywiązani do marki Apple, to iPody Shuffle jeszcze można znaleźć w niektórych sklepach, np. na Amazonie. | CHIP