Nowy telefon Samsunga w bazie TENAA

Nowy smartfon Samsung SM-G6200 pojawił się w bazie danych chińskiej agencji certyfikacyjnej TENAA już w weekend, ale wówczas informacje dotyczące specyfikacji były dość skromne. Teraz pojawiły się dodatkowen dane, które więcej  mówią o nowym modelu Samsunga, kttóry prawdopodobnie nazywać się będzie Galaxy A6.
Nowy telefon Samsunga w bazie TENAA

[banner slot=”text”]

Telefon ten będzie korzystać z taktowanego 2,2 GHz procesora ośmiordzeniowego, a to wskazuje na obecność SoC Exynos 7885, znanego m.in. z Galaxy A8 (2018) lub nowego Galaxy A7 (2018). Pamięć RAM domniemanego Galaxy A6 ma mieć pojemność 6 GB, a na dane przeznaczonych zostało 64 GB lub 128 GB (obecne jest także gniazdo micro SD). Ekran ma 5,99″ i rozdzielczość 2160 x 1080.

Galaxy A6 może zdobyć sobie popularność, jeśli zostanie rozsądnie wyceniony (fot. TENAA)

Jeżeli chodzi o wyposażenie fotograficzne, to z tyłu znajduje aparat główny, będący konfiguracją dwóch sensorów o rozdzielczości 12 MPix. Przedni aparat jest natomiast pojedynczym modułem 5 MPix. To o tyle dziwne rozwiązanie, że efekt bokeh jest szczególnie mile widziany w zdjęciach selfie. Cena i data wprowadzenia do sprzedaży na razie pozostają nieznane. Znamy natomiast wymiary urządzenia (156,1 x 76,4 x 8,4 mm) i kolory: czarny, niebieski, czerwony i różowy. | CHIP