PGA 2018 już trwa

Właśnie wystartowało PGA w Poznaniu (na terenie MTP). Od dziś do niedzieli gracze z całej Polski będą mogli zobaczyć najnowsze produkcje, świetne akcesoria i cosplayerów. Pierwszy dzień to tzw. VIP day, otwarty od godziny 10:00, wyłącznie dla posiadaczy specjalnego biletu. Dla wszystkich pozostałych targi rozpoczynają się w sobotę, o godzinie 9:00. Pełną informację o biletach znajdziecie tutaj. Na targach wystawiają się między innymi Activision, Blizzard, Code Red, Evil Indie Games, Nintendo, Xbox oraz oczywiście redakcja CHIP.
PGA 2018 już trwa

A na naszym stoisku: turniej mobilny Xperia Mobile Arena, obudowy gamingowe Chieftec, możliwość przetestowania kart muzycznych Creative Sound Blaster oraz swojej znajomości muzyki z gier w konkursie Creative. Będzie też okazja do sprawdzenia i porównania monitorów dla graczy LG z różnych półek cenowych i o różnych możliwościach.

Warsztaty rysunkowe poprowadzi nasz ilustrator Piotr Sokołowski. A pod patronatem filmy Huion i czujnym okiem naszego grafika odbędzie się konkurs. Stańcie z Piotrem w szranki. Nagrodą dla najlepszego ilustratora jest tablet Huion.

Chętni, będą mogli sprawdzić wyczucie swojego refleksu w super wciągającej grze VR na Oculus Rift “Beat Saber“.

A zmęczeni atrakcjami będą mogli sprawdzić, jak bardzo wygodne są specjalne fotele dla graczy Diablo Chairs.

Do zobaczenia w pawilonie 6 na stoisku 23. Zapraszamy. | CHIP

PARTNERZY CHIP NA PGA:

HUION POLSKA – profesjonalne tablety graficzne dla najbardziej wymagających w bardzo dobrych cenach.
DIABLO CHAIRS – świetne fotele dla graczy
CHIEFTEC – solidne gamingowe obudowy i wydajne zasilacze
CREATIVE SOUND BLASTER – najwyższa jakość dźwięku
LG – monitory dla graczy, którzy wiedzą, że liczy się każdy szczegół
SONY XPERIA – najnowsze technologie, doskonałe zdjęcia