Darmowy tydzień w grach „Star Citizen” i „Overwatch”

Fot. Blizzard/Cloud Imperium Games

We wtorek, 20 listopada o godz. 20:00 rusza kolejny darmowy tydzień w „Overwatchu”. Tym razem w strzelankę Blizzarda będą mogli pograć zarówno użytkownicy PC jak i konsol PlayStation 4 i Xbox One. Wydarzenie potrwa do 27 listopada, do godz. 9:00. Do działania gra na PC wymaga bezpłatnego konta Battle.net, natomiast użytkownicy PS4 i Xboxa One pobiorą grę z oficjalnych sklepów (wymagany jest abonament PlayStation Plus lub Xbox Live Gold). Użytkownicy konsol już teraz mogą pobrać grę na swoje urządzenia, aby we wtorek wieczorem wejść do gry.

Z kolei od 23 do 30 listopada użytkownicy PC za darmo mogą zagrać w „Star Citizena” w ramach wydarzenia „Free Fly”. Wystarczy założyć konto na stronie gry. „Star Citizen” to połączenie symulatora statku kosmicznego z grą MMO. Gra jest rozwijana od 2012 roku dzięki wsparciu ze zbiórek crowdfoundingowych. Twórcy zebrali już równowartość ponad 750 milionów złotych (200 milionów dolarów). Jednak gra od 6 lat znajduje się w fazie wczesnego dostępu. Do końca listopada będzie można sprawdzić, co przez ten czas stworzyli programiści Cloud Imperium Games.

Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.