Samsung Galaxy S10+ w benchmarku AnTuTu

Jak wynika ze zrzutu ekranu opublikowanego na Twitterze znanego blogera technologicznego Ice Universe, Galaxy S10+ osiągnął 325 tys. punktów. W stosunku do swojego poprzednika, Galaxy S9+, który wykręcił w AnTuTu 265 tys. punktów postęp jest znaczący. Wciąż nie jest to jednak rekordowa dla procesorów mobilnych wartość. Tutaj liderem nadal jest chip Apple Bionic 12 z wynikiem 363 tys. punktów, choć nieoficjalny wynik benchmarka nowego Snapdragona 8150, sugeruje, że Qualcomm dogonił giganta z Cupertino.
Samsung Galaxy S10+ w benchmarku AnTuTu

AnTuTu zdradza też kilka informacji na temat specyfikacji Galaxy S10+. Wynika z niego, że urządzenie jest wspierane przez układ graficzny Mali-G76, 6GB RAM-u i 128GB pamięci wewnętrznej. Całość pracuje pod kontrolą Androida 9.

Według analityków GF Securities, ta specyfikacja może dotyczyć mniej wydajnego wariantu. Ich zdaniem Galaxy S10 może otrzymać nawet 12GB RAM-u i 512GB pamięci wewnętrznej z opcją rozszerzenia o kolejne 512GB. Tak dużą ilość pamięci użytkownik będzie mógł wykorzystać w pulpitowym trybie pracy, z użyciem stacji dokującej DeX. Przypominamy, że w trakcie konferencji dla developerów Samsung ogłosił, że w tym trybie będzie można także korzystać z systemu Ubuntu. | CHIP

 Tutaj znajdziecie najlepsze smartfony m.in. OnePlus 6T i Huawei Mate 20 Pro.