Samsung Galaxy S10+ w benchmarku AnTuTu

Do bazy AnTuTu wyciekł test międzynarodowej wersji Samsunga Galaxy S10 Plus z procesorem Exynos 9820 na pokładzie. Wynik jest wysoki, ale nie przebija procesora Apple A12 ani Snapdragona 8150.

Jak wynika ze zrzutu ekranu opublikowanego na Twitterze znanego blogera technologicznego Ice Universe, Galaxy S10+ osiągnął 325 tys. punktów. W stosunku do swojego poprzednika, Galaxy S9+, który wykręcił w AnTuTu 265 tys. punktów postęp jest znaczący. Wciąż nie jest to jednak rekordowa dla procesorów mobilnych wartość. Tutaj liderem nadal jest chip Apple Bionic 12 z wynikiem 363 tys. punktów, choć nieoficjalny wynik benchmarka nowego Snapdragona 8150, sugeruje, że Qualcomm dogonił giganta z Cupertino.

AnTuTu zdradza też kilka informacji na temat specyfikacji Galaxy S10+. Wynika z niego, że urządzenie jest wspierane przez układ graficzny Mali-G76, 6GB RAM-u i 128GB pamięci wewnętrznej. Całość pracuje pod kontrolą Androida 9.

Według analityków GF Securities, ta specyfikacja może dotyczyć mniej wydajnego wariantu. Ich zdaniem Galaxy S10 może otrzymać nawet 12GB RAM-u i 512GB pamięci wewnętrznej z opcją rozszerzenia o kolejne 512GB. Tak dużą ilość pamięci użytkownik będzie mógł wykorzystać w pulpitowym trybie pracy, z użyciem stacji dokującej DeX. Przypominamy, że w trakcie konferencji dla developerów Samsung ogłosił, że w tym trybie będzie można także korzystać z systemu Ubuntu. | CHIP

 Tutaj znajdziecie najlepsze smartfony m.in. OnePlus 6T i Huawei Mate 20 Pro.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.