Surface Pro z okazji Czarnego Piątku taniej o 2000 złotych

Surface Pro to tzw. urządzenie konwertowalne, czyli tablet z dołączaną klawiaturą (jest sprzedawana oddzielnie), która spełnia dodatkowo funkcję eleganckiego etui zabezpieczającego ekran. Komputer waży 770 gramów, a obudowa ma 8,5 milimetra grubości. Ważnym elementem komputera jest dotykowy ekran o przekątnej 12,3 cala i rozdzielczości 2736 x 1824 piksele. Ekran współpracuje z piórem Surface Pen, które zamieni Surface Pro w graficzny tablet.
Surface Pro z okazji Czarnego Piątku taniej o 2000 złotych

Z okazji Czarnego Piątku Surface Pro można kupić nawet o 2000 złotych taniej (fot. Microsoft)

Surface Pro można też kupić w promocyjnych cenach m.in. w sklepach X-kom, Euro RTV AGD, MediaMarkt i w Komputroniku. Podobnie jak w przypadku sklepu Microsoftu, oferty są ograniczone czasowo i dostępne do wyczerpania zapasów. Do kiedy trwają promocje w poszczególnych sklepach, dowiecie się z naszego czarnopiątkowego poradnika.

Czarny Piątek to święto zakupów pochodzące z krajów anglosaskich. Tak nazywa się pierwszy piątek po święcie Dziękczynienia. Wiele sklepów rozpoczyna sezon zakupowy przed Bożym Narodzeniem, przeceniając przy okazji produkty zalegające w magazynach. W Polsce ten zwyczaj obecny jest od kilku lat. Z roku na rok zainteresowanie komercyjnym świętem rośnie, a sklepy częściej decydują się na sprzedażowe akcje. | CHIP