Surface Pro z okazji Czarnego Piątku taniej o 2000 złotych

Fot. Microsoft
Microsoft w swoim sklepie przecenił urządzenia konwertowalne. Za Surface Pro z procesorem Intel Core i5 siódmej generacji, 256 GB pamięci SSD i 8 GB RAM-u zapłacimy 4000 złotych, czyli o 2000 złotych mniej niż normalnie. Oferta jest aktualna od 23 listopada do 2 grudnia albo do wyczerpania określonej puli tabletów.

Surface Pro to tzw. urządzenie konwertowalne, czyli tablet z dołączaną klawiaturą (jest sprzedawana oddzielnie), która spełnia dodatkowo funkcję eleganckiego etui zabezpieczającego ekran. Komputer waży 770 gramów, a obudowa ma 8,5 milimetra grubości. Ważnym elementem komputera jest dotykowy ekran o przekątnej 12,3 cala i rozdzielczości 2736 x 1824 piksele. Ekran współpracuje z piórem Surface Pen, które zamieni Surface Pro w graficzny tablet.

Z okazji Czarnego Piątku Surface Pro można kupić nawet o 2000 złotych taniej (fot. Microsoft)

Surface Pro można też kupić w promocyjnych cenach m.in. w sklepach X-kom, Euro RTV AGD, MediaMarkt i w Komputroniku. Podobnie jak w przypadku sklepu Microsoftu, oferty są ograniczone czasowo i dostępne do wyczerpania zapasów. Do kiedy trwają promocje w poszczególnych sklepach, dowiecie się z naszego czarnopiątkowego poradnika.

Czarny Piątek to święto zakupów pochodzące z krajów anglosaskich. Tak nazywa się pierwszy piątek po święcie Dziękczynienia. Wiele sklepów rozpoczyna sezon zakupowy przed Bożym Narodzeniem, przeceniając przy okazji produkty zalegające w magazynach. W Polsce ten zwyczaj obecny jest od kilku lat. Z roku na rok zainteresowanie komercyjnym świętem rośnie, a sklepy częściej decydują się na sprzedażowe akcje. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.