Tonsil przejmuje Sounddeco

Tonsil, polski producent nagłośnienia poinformował o przejęciu marki Sounddeco, należącej do firmy Witowa. Będzie to uzupełnienie oferty Tonsilu, które pozwoli firmie na ekspansję na rynku krajowym, a przede wszystkim na rynku zagranicznym. Tonsil nie zamierza jednak wchłonąć marki. Kolumny będą więc oferowane jako Sounddeco by TonsilTonsil zyskuje jednak partnera, który specjalizuje się w produkcji obudów głośnikowych, a Sounddeco wsparcie renomowanej firmy.
Tonsil przejmuje Sounddeco

Przejęcie Sounddeco to ważny krok dla naszej firmy. Pozyskaliśmy nie tylko świetną markę audio, lecz także bardzo ważnego dla nas partnera biznesowego, który będzie produkował obudowy głośnikowe. Dzięki podjęciu współpracy z firmą Witowa jesteśmy pewni, że oferowane przez nas kolumny będą nie tylko zapewniały wysoką jakość dźwięku ale również, będą świetnie się prezentować w każdym wnętrzu. Przejęcie Sounddeco pozwoli naszej firmie zbudować pełniejszą ofertę, a to z kolei jest bardzo ważne przy naszych planach ekspansji zagranicznej – informuje Sławomir Wieszczeciński, właściciel Tonsil.

[banner slot=”text”]

Kolumny Sounddeco nie tylko dobrze grają, są także dobrze zaprojektowane. To ważne, ponieważ w większości przypadków jest to sprzęt stojący po prostu na widoku i musi się dobrze prezentować.

Sounddeco – high-end dla wymagających

Sounddeco, czyli marka, którą przejmuje Tonsil została stworzona przede wszystkim z myślą o osobach, dla których priorytetem jest doskonała jakość brzmienia oraz świetny design kolumn. Mowa o kolumnach z serii Sigma, Alpha czy Omega. Tworzeniem obudów do kolumn Sounddeco zajmowała się firma Witowa, od której Tonsil przejmuje markę. Przedsiębiorstwo nadal będzie współpracować w kwestii produkcji kolumn, jednak od teraz Sounddeco będzie rozwijane pod skrzydłami firmy Tonsil.

Tonsil, to jedna z niewielu firm audio w Europie, która w całości samodzielnie produkuje swoje urządzenia. W ofercie Tonsil oprócz domowego sprzętu audio są również urządzenia przemysłowe np. wzbudniki, wkładki teletechniczne czy głośniki tubowe. Producent nagłośnienia jest na tyle pewny jakości swoich produktów, że oferuje 5, a nawet 10 lat gwarancji na wybrane zestawy głośnikowe. Sporą ofertę tej firmy znajdziecie tutaj. | CHIP