NAJLEPSZE PREZENTY DO 350 ZŁ

Drapieżny, czarny radiator pamięci Predator DDR4 zapewnia zarówno doskonałe chłodzenie jak i nietuzinkowy wygląd. Ciesz się wyższymi ustawieniami grafiki, bezproblemowo odbieraj strumienie multimediów i błyskawicznie renderuj najważniejsze momenty z toczonych rozgrywek dzięki prędkościom nawet do 4133 MHz i niskim opóźnieniom o wartości CL12–CL19. Masz do wyboru pojedyncze moduły o pojemności 4–16 GB oraz zestawy zbudowane z 2, 4 lub 8 modułów o pojemności od 8 do 128 GB. Zweryfikowane profile Intel XMP zostały zoptymalizowane dla najnowszych chipsetów Intela i są zgodne z wieloma najnowszymi chipsetami AMD – po prostu wybierz jeden z nich i graj.
hyperx predator rgb
hyperx predator rgb

Pamięci HyperX Predator RGB DDR4

Jeśli szukasz ekstra wydajności niezbędnej do utrzymania się na topie, ultraszybka pamięć HyperX Predator DDR4 zapewni Ci niezbędną przewagę. A podświetlana wersja Predator DDR4 RGB poprawi nie tylko prędkość, ale i wygląd systemu. Bezproblemowo skonfigurujesz i zsynchronizujesz niepowtarzalny wygląd swojego systemu dzięki bezprzewodowej technologii synchronizacji podczerwienią zastosowanej w pamięci HyperX Predator DDR4 RGB.

Ceny różnią się w zależności od pojemności i zaczynają się od 340 zł. Można sprawdzić je szczegółowo w porównywarkach cen: [offers keywords=”HyperX Predator RGB”]

Bezprzewodowa ładowarka mophie do iPhone’ów, Samsungów, Huawei i Xiaomi

mophie to płaszczyzna, na której kładziemy smartfon, żeby naładować go indukcyjnie, czyli bez podłączania kablem. Ładowarka działa w oparciu o technologię Qi, zatem obsługuje urządzenia również z niej korzystające. To przede wszystkim telefony Apple: iPhone’y Xs/X, Xs Max, XR, 8 Plus, 8 – oraz Samsungi.

mophie dysponuje szybkim ładowaniem o mocy 7,5 W. Powierzchnia urządzenia zapobiega ześlizgiwaniu się telefonu, sprzęt zabezpiecza też przed niepotrzebnym ładowaniem akumulatora, kiedy ogniwo jest już napełnione. Producent dołącza do zestawu przejściówkę dla europejskich gniazdek.

[offers keywords=”MOPHIE WIRELESS CHARGING PAD”]

Plecak Hama z materiałem zabezpieczającym przed wodą

Znalezienie wygodnego a jednocześnie eleganckiego plecaka, który dodatkowo zabezpieczy sprzęt mobilny jest dość trudnym wyzwaniem. Ciekawą propozycją jest plecak Hama ROLL-TOP MISSION CAMO ze zwijanym zamknięciem. Torba jest zabezpieczona przed potem i bryzgami wody za pomocą materiału hydrofobowego. Wewnątrz plecak jest wyściełany miękkim materiałem. W ochronie laptopa lub tabletu pomoze chronić też taśma zapinana na rzep, którą przypniemy urządzenie.

Plecak ama ROLL-TOP MISSION CAMO kupicie już od 170 złotych. [offers keywords=”plecak CAMO Hama”]

Bezprzewodowy powerbank Mophie

W ofercie firmy mophie znajdziemy też powerbank o pojemności 6040 mAh, który umożliwia bezprzewodowe ładowanie snartfonów. Podobnie jak w przypadku Charge Stream Pad Mini, za pomocą Charge Stream Powerstation Wireless naładujemy iPhone’y, Samsungi i inne smartfony obsługujące bezprzewodowe uzupełnianie energii. Dodatkowo możemy przy jego pomocy naładować też urządzenia w sposób klasyczny, przy użyciu kabla kabla USB podłączonego do 10-watowego gniazda.

Mophie Powerstation można kupić od 290 złotych. [offers =”mophie powerstation”]

Klawiatura multimedialna Microsoftu

Microsoft All-in-One Media Keyboard sprawdzi się w salonie. Zwłaszcza jeśli korzystamy z inteligentnego telewizora. To zdecydowanie wygodniejsze rozwiązanie niż sterowanie pilotem. Za pomocą zintegrowanego, wielodotykowego gładzika możemy z kanapy sterować telewizorem, konsolą i multimedialnym centrum rozrywki, które znajdują się w odległości do 10 metrów. Klawiatura ma programowalne klawisze funkcyjne, a wklepywane za jej pomocą dane szyfrowane są 128-bitowym algorytmem AES. Przed zakupem radzimy zapoznać się z instrukcją telewizora, czy obsługuje klawiatury USB HID.

Za bezprzewodową klawiaturę Microsoftu zapłacimy w sklepachod 135 złotych. [offers =”Microsoft Media”]