Rockbox Bold S – mały i wodoodporny głośnik bezprzewodowy

Bold S to najmniejszy głośnik z serii RockBox. Ma on wymiary 80 x 80 x 80 mm. Podobnie jak poprzednie modele, komunikuje się przez Bluetooth z pełną gamą urządzeń. Najważniejszą cechą urządzenia jest wodoodporność – głośnik można bez obaw zamoczyć w wodzie, więc nadaje się idealnie na imprezę basenową (wypłynie na powierzchnię), czy szaleństwo na śnieżnym stoku (po upadku w śnieg dalej będzie działał). Urządzenie można także wygodnie przenosić dzięki poręcznemu uchwytowi.
Fresh n Rebel Rockbox Bold S lifestyle 1 ŞFresh n Rebel
Fresh n Rebel Rockbox Bold S lifestyle 1 ŞFresh n Rebel

fresh n rebel
Rockbox Bold S występuje w 4 kolorach: szarym, miętowym, granatowym i czarnym (fot. Fresh n’ Rebel)

Jak na tak nieduże rozmiary, głośnik może się pochwalić niezłą baterią. Według opisu producenta Bold S wytrzyma aż 12 godzin na jednym ładowaniu. Sam proces ładowania baterii zajmie 3 godziny. O stanie akumulatora informują kontrolki LED. Urządzenie obsługuje tryb stereo o ile podłączymy do niego drugi głośnik Bluetooth. Do zestawu dołączony jest także kabel audio 3,5 mm, za pomocą którego można odtwarzać muzykę liniowo.

Rockbox Bold S jest dostępny w polskich sklepach w cenie 259 zł. Wkrótce poza wspomnianymi kolorami pojawi się także wersja czerwona i różowa. | CHIP

 Tutaj znajdziecie najlepsze głośniki Bluetooth m.in. Libratone Too i Creative Labs Halo

Więcej:głośniki