Sharkoon Drakonia II – 15 000 DPI za mniej niż 200 zł

Myszy dla graczy to kategoria naprawdę bogata w urządzenia. Poza największymi w branży producentami, także nieco mniejsze firmy tworzą zaawansowane konstrukcje tego typu. Niemiecki Sharkoon zyskał nieco popularności pierwszą wersją myszki Drakonia (obecnie w promocji), a teraz wprowadza jej następcę.
Sharkoon Drakonia II
Sharkoon Drakonia II

[banner slot=”text”]

Sharkoon Drakonia II zbudowana jest wokół sensora optycznego Pixart 3360 o częstotliwości odświeżania 1000 Hz i maksymalnej rozdzielczości 15 000 DPI. Czułość myszy jest regulowana. Użytkownik ma do wyboru jej sześć poziomów. O aktualnie wybranej rozdzielczości informuje podświetlony na biało wskaźnik DPI. Skoro o podświetleniu mowa, to zgodnie z panującą w świecie sprzętu dla graczy modą, Sharkoon Drakonia II może pochwalić się wielobarwną iluminacją. Do wyboru jest 16,8 milionów kolorów.

https://youtu.be/_t0ypd055iI

Mysz posiada łącznie 12 przycisków. Na lewej stronie Drakonii II znajduje się ich 6 (obsługujemy je kciukiem) co powinni docenić szczególnie miłośnicy gier, które wymagają korzystania z licznych przycisków na klawiaturze (np. gry MOBA czy MMO). Boczne przyciski są podświetlane RGB.

Masz myszki jest konfigurowalna, dzięki systemowi ciężarków. Oprogramowanie producenta pozwala na zarządzanie parametrami urządzenia i podświetleniem. Dzięki pamięci wewnętrznej mysz może zapamiętać 5 profili ustawień. Sharkoon Drakonia II nadaje się do naprawdę dynamicznych gier – maksymalna akceleracja wynosi 50 g. Biorąc pod uwagę te parametry szczególnie atrakcyjna wydaje się cena urządzenia, wynosząca 179 złotych. | CHIP

Więcej:sterowanie