Sharkoon Drakonia II

Sharkoon Drakonia II – 15 000 DPI za mniej niż 200 zł

Sharkoon Drakonia II nosi swoją nazwę nie bez przyczyny. Mysz wygląda jak pokryta smoczą łuską. Poza stylistyką, ten model może pochwalić się bardzo zaawansowanymi parametrami za bardzo rozsądne pieniądze, czyli wynoszącej 179 złotych.

Myszy dla graczy to kategoria naprawdę bogata w urządzenia. Poza największymi w branży producentami, także nieco mniejsze firmy tworzą zaawansowane konstrukcje tego typu. Niemiecki Sharkoon zyskał nieco popularności pierwszą wersją myszki Drakonia (obecnie w promocji), a teraz wprowadza jej następcę.

Reklama

Sharkoon Drakonia II zbudowana jest wokół sensora optycznego Pixart 3360 o częstotliwości odświeżania 1000 Hz i maksymalnej rozdzielczości 15 000 DPI. Czułość myszy jest regulowana. Użytkownik ma do wyboru jej sześć poziomów. O aktualnie wybranej rozdzielczości informuje podświetlony na biało wskaźnik DPI. Skoro o podświetleniu mowa, to zgodnie z panującą w świecie sprzętu dla graczy modą, Sharkoon Drakonia II może pochwalić się wielobarwną iluminacją. Do wyboru jest 16,8 milionów kolorów.

Mysz posiada łącznie 12 przycisków. Na lewej stronie Drakonii II znajduje się ich 6 (obsługujemy je kciukiem) co powinni docenić szczególnie miłośnicy gier, które wymagają korzystania z licznych przycisków na klawiaturze (np. gry MOBA czy MMO). Boczne przyciski są podświetlane RGB.

Masz myszki jest konfigurowalna, dzięki systemowi ciężarków. Oprogramowanie producenta pozwala na zarządzanie parametrami urządzenia i podświetleniem. Dzięki pamięci wewnętrznej mysz może zapamiętać 5 profili ustawień. Sharkoon Drakonia II nadaje się do naprawdę dynamicznych gier – maksymalna akceleracja wynosi 50 g. Biorąc pod uwagę te parametry szczególnie atrakcyjna wydaje się cena urządzenia, wynosząca 179 złotych. | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.