Antyszczepionkowcy.biz dla tych, którzy nie mają za grosz moralności

portal antyszczepionkowców
portal antyszczepionkowców

“Chcesz zarobić łatwe pieniądze? Zdobyć sławę? Zostać guru? Nie dostałeś się na studia  medyczne? Nie masz za grosz moralności?”- w takim razie koniecznie wejdź na stronę Antyszczepionkowcy.biz

W założeniu jej twórców gra ma uświadamiać, jak ważne są szczepienia ochronne i na czym zarabiają “profesjonaliści” zajmujący się medycyną alternatywną.

“Stworzyliśmy grę edukacyjną uświadamiającą, w nieco przewrotny sposób, wartość szczepień ochronnych. Wierzymy głęboko, że takie projekty jak nasz są potrzebne i mogą realnie wpłynąć na dyskusję medialną o szczepieniach, być może nawet przekonać niektórych rodziców do szczepień” – mówią twórcy gry, Aleksandra i Jakub Stefaniak. Aleksandra Stefaniak jest doktorantką na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Dolnośląskich we Wrocławiu, edukatorką Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. Jakub Stefaniak to programista.

Już teraz można ściągnąć zestaw kart wraz z instrukcją obsługi. Sama gra jest przeznaczona dla maksymalnie 6 osób. Zadaniem gracza jest zarabianie na sprzedaży, mówiąc wprost, badziewia, w internetowym sklepie. Innym zadaniem jest zbieranie podpisów pod projektami szkodliwych ustaw.

[banner slot=”text”]

W marcu ruszy kampania crowdfundingową na Polakpotrafi.pl, gdzie będzie też prowadzona przedsprzedaż gry. Jej wydanie zaplanowano na drugą połowę 2019 r.

Autorzy gry Antyszczepionkowcy.biz deklarują, że część zysków ze sprzedaży gry przeznaczą na zakup szczepionek w ramach projektu Unicef – “Prezenty bez pudła”.

Więcej:rozrywka