Kup drukarkę OKI i nie płać przez rok za czarno-białe wydruki

Jeżeli przymierzacie się do zakupu drukarki do domu czy biura to teraz nastał ku temu dobry moment. OKI uruchomiło promocję, w której można zaoszczędzić od 224 do 650 zł. Po zakupie drukarki klient ma 30 dni na zakupienie czarnego tonera lub pakietu z papierem do drukowania banerów. Następnie wystarczy wypełnić wniosek na stronie, by otrzymać zwrot wydanej kwoty. Według szacunków OKI jeden toner powinien wystarczyć na cały rok monochromatycznego wydruku.
drukarka oki
drukarka oki

Papier banerowy przyda się głównie firmom (fot. OKI)

Wśród urządzeń objętych promocją znajdziemy zarówno mniejsze drukarki jak C612, która drukuje format A4 w kolorze 34 str./ minutę oraz jak też i duże drukarki wielofunkcyjne w rodzaju MC873 pozwalające drukować format A3 w tempie 20 str./min. Modele biorące udział w promocji można sprawdzić na oficjalnej stronie producenta.

Japoński producent istnieje na rynku od 1881 roku. Chociaż obecnie specjalizuje się głównie we wprowadzaniu na rynek drukarek dla przedsiębiorstw, to swoje pierwsze kroki OKI stawiało w branży telefonii. W pierwszym roku swojego istnienia firma opracowała premierowy model japońskiego telefonu. Nastąpiło to zaledwie 5 lat po wynalezieniu mechanizmu przez Bella. Po II wojnie światowej producent opracował pierwsze w Japonii bankomaty, dalekopisy i komputery elektroniczne. | CHIP