Mobilna arena e-sportowa HyperX Esports Truck pojawi się w tym roku w Polsce

Dział gamingowy firmy Kingston Technology Company podpisał umowę z firmą Allied Esports na prawa do nazwy dla platformy znanej do tej pory pod nazwą Esports Arena DRIVE. To 18-kołowa ciężarówka mierząca 24 metry i ważąca 35 ton. Scena na naczepie rozkłada się za pomocą jednego przycisku. Poza areną do zmagań e-sportowych mieści się tam też studio dla komentatorów, sprzęt do realizacji, centrum mediów społecznościowych i strefa VIP. HyperX Esports Truck pojawi się także podczas organizowanych w Polsce tegorocznych wydarzeń e-sportowych.  Ciężarówkę można obecnie zobaczyć podczas targów CES w Las Vegas.
HyperX Esports Truck
HyperX Esports Truck

Nowością jest też autonomiczny mikrofon HyperX Quadcast (fot. HyperX)

Wśród nowych produktów HyperX przywiezionych na CES znajduje się też m.in. autonomiczny mikrofon HyperX Quadcast. Przeznaczony jest szczególnie dla osób prowadzących transmisje w sieci. Podłączymy go zarówno do komputerów PC, PlayStation 4 i urządzeń Mac. Mikrofon wyposażono w uchwyty przeciwwstrząsowy i przeciwwibracyjny, regulator wzmocnienia, i cztery wzory biegunowe do wyboru. HyperX Quadcast ma też diodę LED sygnalizującą status transmisji i przycisk, dzięki któremu wyciszymy urządzenie.

HyperX podczas CES pokazał też nowe słuchawki dla graczy Cloud Orbit S (fot. HyperX)

HyperX rozszerzył też swoją ofertę dla graczy. Na uwagę zasługują nowe słuchawki Cloud Orbit S wyprodukowane we współpracy z firmami Audeze i Waves Technology. W słuchawkach zastosowano przetworniki Planar Magnetic 100 mm zapewniające realistyczny dźwięk przestrzenny i technologię Waves NX 3D. Słuchawki śledzą ruchy głowy, dzięki czemu pozwolą jeszcze bardziej zanurzyć się w wirtualnym świecie i lepiej słyszeć zbliżających się przeciwników. Słuchawki mają też odłączany mikrofon z funkcją eliminacji szumów i filtrem trzasków, który można wykorzystać do prowadzenia rozmów na czacie głosowym. Nowe produkty HyperX będą dostępne w sprzedaży w 2019 roku. | CHIP