Nowe produkty Xiaomi: 2 smartwatche, segway i Mi Box

Amazfit Stratos 2 kosztuje 900 złotych. Za bogatszą wersję Amazfita Stratos+ (2s) zapłacimy o 250 złotych więcej. Zegarek Stratos+ w odróżnieniu od tańszej wersji ma zaokrąglone szafirowe szkło 2,5D oraz dwa rodzaje pasków – silikonowy i skórzany. Według producenta, z obu urządzeń można korzystać pod wodą przy zanurzeniu do 50 metrów, co potwierdza certyfikat ATM1. Smartwatch korzysta z baterii o pojemności 290 mAh, która pozwala na 5 dni pracy na jednym ładowaniu w trybie oszczędnym albo 35 godzin z włączonym GPS-em.
smartwatch Xiaomi Amazfit Stratos 2
smartwatch Xiaomi Amazfit Stratos 2

Amazfit Stratos 2
Nowe zegarki Amazfit Stratos 2 i 2s trafiły do Polski (fot. Xiaomi)

Za pomocą smartzegarka Xiaomi i aplikacji Amazfit 2.0 możemy ściągnąć mapy sportowe i muzykę. Urządzenie po sparowaniu ze smartfonem powiadomi o przychodzących wiadomościach i połączeniach. Xiaomi uzupełniło swoją ofertę także o ruchomą kamerę do monitoringu Mi Home Security 360° i Mi Box S TV 4K, czyli centrum rozrywki z Androidem 8.1. Kamera kosztuje 220 złotych, natomiast Android TV – 330 złotych.

segway Ninebot mini Xiaomi
Ninebot mini może przejechać na jednym ładowaniu 20 km (fot. Xiaomi)

Xiaomi jest znane z tego, że produkuje nie tylko smartfony, ale również inny sprzęt elektroniczny. Obecnie w Polsce można kupić około 80 produktów tej firmy, innych niż telefony. To m.in. oczyszczacze powietrza, automatyczne odkurzacze i hulajnogi. Na uwagę zasługuje chociażby segway Ninebot mini sterowany zdalnie za pomocą aplikacji w smartfonie. Dzięki podwójnemu silnikowi urządzenie rozpędza się do 16 km/h. Bateria o pojemności 18650 mAh pozwala przejechać 20 km na jednym ładowaniu. Segway Xiaomi kupimy za 2000 złotych. | CHIP