LG G8 ThinQ może kosztować więcej niż iPhone XR

W przeliczeniu na złotówki, nadchodzący flagowiec LG ma kosztować około 3500 zł. Warto przy tym pamiętać, że ceny w Polsce, po doliczeniu podatków, są zwykle nieco wyższe niż za oceanem. Dla porównania, LG G7 ThinQ rok temu kosztował w Kanadzie 200 dolarów mniej, a jego Polska cena w momencie premiery wynosiła 3499 złotych (sprawdź aktualną cenę). Wszystko wskazuje więc na to, że G8 będzie droższy od flagowców Huaweia, Xiaomi, a nawet od iPhone’a XR.
LG G8 ThinQ może kosztować więcej niż iPhone XR

LG systematycznie podnosi ceny swoich flagowych urządzeń mobilnych, co niestety nie wpływa dobrze, na i tak kiepską już sytuację firmy. Smartfony Koreańczyków, mimo iż z reguły zbierają dobre opinie wśród recenzentów, nie cieszą się zbyt dużą popularnością na rynku pierwotnym, a to między innymi przez bardzo szybką utratę wartości.

Co zaoferuje LG G8? Przecieki mówią o zupełnie nowym systemie rozpoznawania twarzy, wykorzystującym technologię niemieckiej firmy Infineon. Smartfon ma zostać wyposażony w 6 GB pamięci RAM, akumulator o pojemności 3500 mAh i ponad 6-calowy ekran z dużym wcięciem. Premiera odbędzie się na targach MWC 2019 w Barcelonie pod koniec lutego. | CHIP

Więcej:LGsmartfony