IEM 2019: trwają ćwierćfinały StarCrafta II i CS:GO

W półfinałowych meczach “Counter Strike: Global Offensive” ukraiński zespół Natus Vincere zmierzy się z fińskim ENCE. Z kolei MIBR (Made in Brazil) powalczy o awans z duńskim Astralis. Wszystkie drużyny pokonały w ćwierćfinałach swoich oponentów bez straty mapy. mecz Natus Vincere – Ence rozegrany zostanie o 16:00, a wieczorem około 20:00 zobaczymy starcie MIBR i Astralis. Zwycięzcy półfinałów zagrają w niedzielę, 3 marca o 19:00, w wielkim finale w katowickim Spodku.
IEM 2019: trwają ćwierćfinały StarCrafta II i CS:GO

W sobotę zostaną rozegrane półfinałowe mecze “CS:GO” (graf. Liquipedia)

Równie emocjonująco zapowiadają się mecze “StarCrafta II”, które rozgrywane są w sobotę w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W rozgrywkach pozostało tylko dwóch zawodników spoza Korei Południowej. Pierwszy z nich, Fin Joona “Serral” Sotala tuż po 18:00 powalczy o wejście do półfinału. Serral to aktualny mistrz śwata “StarCrafta II”. Alex “Neeb” Sunderhaft – amerykański zawodnik, wprawdzie nie awansował bezpośrednio do ćwierćfinałów, ale ostatecznie wygrał 3:0 z RagnaroKiem.

W “StarCrafcie II” pozostało jeszcze dwóch niekoreańskich zawodników (graf. Liquipedia)

To drugi weekend tegorocznych finałów Intel Extreme Masters w Katowicach. Podobnie jak w poprzednich latach, do Spodka ustawiają się kolejki kibiców wirtualnych rozgrywek. W zeszły weekend zespół Team Secret z Polakiem Michałem “Nishą” Jankowskim w składzie wygrał turniej ESL One w grze “Dota 2”. | CHIP

Więcej:e-sportIEM