Nie marnuj czasu na wiosenne porządki

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Philips SpeedPro Max Aqua to nowoczesne urządzenie 3w1, które odkurza, myje za jednym pociągnięciem i posiada wyjmowany odkurzacz ręczny. Od teraz zamiast najpierw zamiatać czy odkurzać, a potem myć podłogi na mokro, możesz to robić za jednym razem. Oznacza to, że posprzątasz podłogi dwa razy szybciej, i to z jakim efektem! Do mycia wystarczy użyć wody z kranu lub dodać do niej trochę przezroczystego detergentu. Akumulator 25,2V litowo-jonowy gwarantuje nieprzerwaną pracę odkurzacza bezprzewodowego nawet do 75 minut, a cyfrowy wskaźnik poziomu naładowania sygnalizuje konieczność ładowania akumulatora.
Nie marnuj czasu na wiosenne porządki

Wiosenne sprzątanie z bezprzewodowym odkurzaczem SpeedPro Max Aqua będzie również niezwykle wygodne. Podświetlenie LED w nasadce odkurzacza pomoże Ci dostrzec i usunąć każdy kurz w nawet tam, gdzie się go nie spodziewasz. Dzięki zintegrowanej szczelinówce i szczoteczce przydatne akcesoria masz zawsze pod ręką. Pozwolą Ci one sprzątać w wygodny dla Ciebie sposób, nawet w trudno dostępnych miejscach takich jak przestrzenie między meblami czy róg sufitu. Dodatkowo odkurzacz ręczny pozwoli na sprzątanie zanieczyszczeń z mebli czy tapicerki. W ten sposób odkurzysz raz, a dobrze, a Twój stary mop czy odkurzacz nie będą Ci już potrzebne.

Ponadto jeśli masz w domu czworonoga, przyda Ci się z pewnością mini elektroszczotka dostępna w modelach FC6904 i FC6902, za pomocą której z łatwością usuniesz z sofy sierść zwierząt domowych i zabrudzenia.

Wiosenne prasowanie

Wiosną wreszcie można schować grube płaszcze i swetry, a wyciągnąć lżejsze ubrania, które będą jednak wymagały odświeżenia. Do prasowania większych partii ubrań świetnie nadaje się generator pary, gdyż ma o wiele silniejszy wyrzut pary i mniejszą wagę niż tradycyjne żelazko parowe. W ten sposób nie będziesz męczyć nadgarstka, a za to szybko wyprasujesz całą górę ubrań. Generator pary Philips z łatwością rozprasuje nawet uporczywe zagniecenia już za jednym pociągnięciem, a ty pożegnasz się ze starym żelazkiem.

Dostępna w generatorach pary Philips PerfectCare technologia OptimalTemp gwarantuje dodatkowo prasowanie bez regulacji temperatury, ale też bez ryzyka przypalenia. Dzięki temu możesz prasować wszystkie ubrania po kolei, bez konieczności ich sortowania i czytania metek lub czekania aż urządzenie ostygnie czy podwyższy temperaturę, a to znów przyspieszy całą akcję. Ponadto podczas prasowania nie musisz odstawiać żelazka na podstawę – można postawić je bezpośrednio na prasowanej tkaninie lub na desce do prasowania, a po 10 minutach żelazko wyłączy się automatycznie. I ani Ty, ani nikt inny z domowników niczego już nie przypali! Prasowanie jest więc szybkie i bezpieczne.

Ze względu na o wiele silniejszy wyrzut pary, żelazka z generatorem możesz też użyć do wygodnego prasowania w pionie, i to nie tylko sukienek, ale też firanek czy zasłon, które z okazji wiosennych porządków pewnie też upierzesz.

Więcej:bezcatnews