Game of Phones: Nokia 9 Pure View vs. Samsung Galaxy S10+

Był czas, kiedy Nokia panowała niepodzielnie. Był czas, kiedy niemal równie niepodzielnie panował Samsung. Jednak nic na świecie nie jest dane raz na zawsze więc Nokia straciłą swój tron, a potem przez kolejne lata staczała się coraz niżej i niżej, aż wreszcie odeszła całkowicie. Odeszła, by niczym Jon Snow powrócić z zaświatów i ruszyć twardo w górę. Dziś Samsung nie może czuć się pewnie na swoim pierwszym miejscu, naciskany coraz mocniej przez młode wilki z Chin – daleko mu jeszcze do problemów, przez jakie przechodziła Nokia, ale zdecydowanie może powiedzieć “wiem, co czułaś”.
Game of Phones: Nokia 9 Pure View vs. Samsung Galaxy S10+

Dziś w szrankach stają telefony, które dla Samsunga i Nokii mogą stanowić punkty zwrotne. Nokia 9 Pure View to pierwszy smartfon odrodzonej fińskiej firmy, który oferuje coś unikalnego, wkraczając na terytorium prawdziwych flagowców. Galaxy S10+ z kolei ma przerwać złą passę Koreańczyków, pokazać że ich najwyższa półka to wciąż klasa sama w sobie. Który z nich uważacie za lepszy? Który zwycięży i będzie walczył dalej o Krzemowy Tron, a który zostanie pokonany i odpadnie z wyścigu?

Naprzód, głosujcie!

Głosowanie potrwa do godziny 23:59 we czwartek 25 kwietnia, a my jak zwykle przypominamy, że odpowiadając na drugie, nieobowiązkowe pytanie i zostawiając nam kontakt do siebie macie szansę wygrać koszulkę z herbem wybranego przez was rodu.

O, na przykład taką:
Ród Samsung: https://chip.selino.pl/game-of-phones-rod-samsung,p-286853.html
Ród Nokia: https://chip.selino.pl/game-of-phones-rod-nokia,p-286859.html

Jak skończył się pojedynek? Wyniki tutaj >>